Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
6 éve 3 hónapja #49982 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Kérdés

geotigris9 írta:

bontottcsirke írta: Semmi de jobb arra fogni a dolgokat mint elfogadni hogy az mm nem figyeli a radarokat stb... Illetve arról ne is beszéljünk hogy hibát nyilván senki soha nem követ el hogy amiatt menjen el a meccs :lol:


Nem hiszek a véletlenekben. De az MM nem korrekt. Ha nincs szerencséd vele nem tudod elérni R1-t.
Ha olyan a leosztás nem hozható le a csata.
Hibázni mindenki hibázik/hibázhat csata közben ezt kár firtatni.

Ez így nem pontosan igaz. Lehet, hogy az ellenség radaros hajói mind idióták és össze-vissza nyomkodják a radart. A te csapatod pedig ledarálja őket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49987 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Kérdés

Storm írta:

geotigris9 írta:

bontottcsirke írta: Semmi de jobb arra fogni a dolgokat mint elfogadni hogy az mm nem figyeli a radarokat stb... Illetve arról ne is beszéljünk hogy hibát nyilván senki soha nem követ el hogy amiatt menjen el a meccs :lol:


Nem hiszek a véletlenekben. De az MM nem korrekt. Ha nincs szerencséd vele nem tudod elérni R1-t.
Ha olyan a leosztás nem hozható le a csata.
Hibázni mindenki hibázik/hibázhat csata közben ezt kár firtatni.

Ez így nem pontosan igaz. Lehet, hogy az ellenség radaros hajói mind idióták és össze-vissza nyomkodják a radart. A te csapatod pedig ledarálja őket.


Nem kifejezetten csak radarozásra gondoltam mint leosztás kétségtelen fontos tényező.

Mentem egyet. Csak mert az elején vagyok nem estem R13 még ...






Csak menekült a banda nagy része persze, hogy bukó lett ez is. :(
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja geotigris9 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49990 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés

GaiusHun írta: Oké, de úgy véled, a játékosokat ez nem zavarja? Mert engem igen, hogy mindig-- én (vagy más) vagyok/van az mm döntésének rossz oldalán? Szerinted ez NEM IRRITÁLJA a játékosokat?

De induljunk ki abból az alap tézisből, hogy véletlen, azonban a véletlenek túl sűrűn következnek be, véletlen, hogy háromszor verekszem magam rank 2-be, utána a sorozatos véletlen csapatleosztásoknak köszönhetően nem jutok át rank 4-en?

Másrészt, ugye volt egy megjegyzés, az miatt a 20 másodperc miatt aggódok, amit egy Chapajev jelent? Mi van akkor ha ezen az apróságon ott van a radar modul, megnövelt használati idővel, na meg szonárral? Srácok, most ilyenen vitázunk? Mit jelent cap-re menni egy rombolónak ilyen ellenfelek ellen. Megnéztétek a képeket rendesen?

Egy meccs alatt a játékosok max. 50 százalékát tuddja basztatni a wg... :P


Én is szoktam káromkodni meccs alatt/után, s gyakran ugy lépek ki csatából h csak egy sec telt el a kilövésem óta, el lehet képzelni ez mit jelent...
De ilyenkor legtöbbször nem a wgt szoktam emlegetni, hanem hogy i ba.ssza meg, milyen egy balfasz vagyok...
Egészséges önkritika :lol:


Általában kell alkalmazkodni a felálláshoz, ha szembe a chapi, nem megyek be az orra alá, ha teli van DDvel a lista, akkor sem mászok be spotolni. S ha Missouri van szembe, akkor se... :lol: (na persze, ideális esetben, mert amugy sokszor megtörténik h áthágom ezeket a biztonsági rendszabályokat, az esetben meg legtöbbször ---> lásd az előző bekezdést... :sick: :silly:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49991 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Kérdés
K életbe cs. + a sok r. miért engem rak be zsinórba ilyen csapatba! :woohoo:

Bementem C sec. látható volt az ellen nagyja is oda tart egy BB ami maradt támogatni a többi szépen elsomfordált nem, álltak bele az ellenbe ...
Az ellen miért nem fordult sarkon és kezdett menekülésbe az ellenkező irányba?????????????





Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja geotigris9 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49992 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Kérdés
Miért gond a radar? Alapvetően két, vagy három cap körös pályák vannak. Két körös pálya esetén, már rank 5 alatt sok cirkáló úgy helyezkedik, hogy rálásson azokra a pontokra, amelyeken a romboló próbálkozhat. Na már most a radaros cirkáló kivár, addig, amíg elindul a foglalás, ekkor benyomja és szevasz. Ha nincs szerencséd, kiszednek az alatt a 20 másodperc alatt, ha szerencséd van, akkor megúszod fél hp-n. /nem beszéltünk a radaros modullal felszerelt cirkálókról.. általában az instant halál.

Nos,ezek után jönnek a Loyang rombolók, és szépen szonáron tartják a következő cap kísérletet. Természetesen továbbra is cirkáló vagy bb támogatás alatt. Nos, volt romboló, nincs romboló. Abban az esetben ha a csapatod elvesztette a rombolóit, avagy szerencsétlenek egy lövéses hp-val rohangálnak. Az ellenfél kerül fölénybe, foglalás, spot, és torpedó támadás tekintetében.Ha pedig az ellenfélnek marad csak rombolója, abszolút övék a meccs.

Mindezt annak tükrében mondom, hogy van jó pár csatám rank 5 alatt, és rank 2-5 között liftezve, megtapasztalhattam. Szóval srácok, sajnos ilyen apróságok már az elején eldöntik a csatát. Nem beszélve arról, hogy még nem szóltunk a csapat tagokról, azaz játékosok besorolásáról. Ami szintén, hogy is mondjam.... nem korrekt.

de hagyjuk... ennek a ranked szezonnak lassan vége... így vagy úgy... az ember okul, figyel... de én már pár rankeden megjártam ezt.... is biztos vagyok benne, hogy a wg tud erről... csak nem érdeke.... hogy lépjen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49993 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta:

GaiusHun írta: Oké, de úgy véled, a játékosokat ez nem zavarja? Mert engem igen, hogy mindig-- én (vagy más) vagyok/van az mm döntésének rossz oldalán? Szerinted ez NEM IRRITÁLJA a játékosokat?

De induljunk ki abból az alap tézisből, hogy véletlen, azonban a véletlenek túl sűrűn következnek be, véletlen, hogy háromszor verekszem magam rank 2-be, utána a sorozatos véletlen csapatleosztásoknak köszönhetően nem jutok át rank 4-en?

Másrészt, ugye volt egy megjegyzés, az miatt a 20 másodperc miatt aggódok, amit egy Chapajev jelent? Mi van akkor ha ezen az apróságon ott van a radar modul, megnövelt használati idővel, na meg szonárral? Srácok, most ilyenen vitázunk? Mit jelent cap-re menni egy rombolónak ilyen ellenfelek ellen. Megnéztétek a képeket rendesen?

Egy meccs alatt a játékosok max. 50 százalékát tuddja basztatni a wg... :P


Én is szoktam káromkodni meccs alatt/után, s gyakran ugy lépek ki csatából h csak egy sec telt el a kilövésem óta, el lehet képzelni ez mit jelent...
De ilyenkor legtöbbször nem a wgt szoktam emlegetni, hanem hogy i ba.ssza meg, milyen egy balfasz vagyok...
Egészséges önkritika :lol:


Általában kell alkalmazkodni a felálláshoz, ha szembe a chapi, nem megyek be az orra alá, ha teli van DDvel a lista, akkor sem mászok be spotolni. S ha Missouri van szembe, akkor se... :lol: (na persze, ideális esetben, mert amugy sokszor megtörténik h áthágom ezeket a biztonsági rendszabályokat, az esetben meg legtöbbször ---> lásd az előző bekezdést... :sick: :silly:


Ha balf@sz a csapat nem tudsz alkalmazkodni. Bármit csinálhatsz vereség lesz. :ohmy:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.325 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.