Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
6 éve 3 hónapja #49994 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
A tier hetes ranked is erről szólt volt, h a füstös radaros cirkálók megölték... Kell irni a wgnek h a radart vegye figyelembe besorolásnál.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49995 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Kérdés

Általában kell alkalmazkodni a felálláshoz, ha szembe a chapi, nem megyek be az orra alá, ha teli van DDvel a lista, akkor sem mászok be spotolni. S ha Missouri van szembe, akkor se... :lol: (na persze, ideális esetben, mert amugy sokszor megtörténik h áthágom ezeket a biztonsági rendszabályokat, az esetben meg legtöbbször ---> lásd az előző bekezdést... :sick: :silly:


Persze, meg lehet kockáztatni, hogy nem mész be cap körre, majd bemegy az ellenfél csapata... Leopardusz, most rankedről beszélünk. Szerinted ha kivársz, az ellenfél nem tolja be a cap-et, avagy utána nincs más dolga mint védeni a meglévő cap-eket. Rankedben a kezdeményezés dönti el a csatát, illetve az ezt követő pozíció felvétel.Így aki hátrányban van, az támad, az előnyben lévő védekezik... értelemszerűen a védekező fél van előnyben. Persze ez térkép függő is.

Ami a csapatot illeti, sajnos ahogy lenni szokott, valamiért mindig az ellenfél csapat zár össze, a tiéd pedig 2 vagy három részre oszolva kommandózik. Persze ez nem a wg hibája :P az ilyen csak spontán kiüti a biztosítékot.

Viszont nem értem, hogy lehet az, hogy pl. nyomok 4 győzelmet, utána 4 buktát, utána megint 3 győzelem, és megint három bukta. A top xp vagy vesztes csatában, akkor semmi gond, a rendszer gondoskodik róla, hogy több buktád legyen. Így a nap végére, ugyan ott vagy, ahol elkezdted.. ki van ez találva... csak félünk elhinni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #50001 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés
Aham, itt is mindenki Világ Bajnok, hogy hozzá kell 6-11 másiknak alkalmazkodni. Értem. Végülis a világ nem arról szól, hogy vadidegenek között megtaláljuk a helyünket.
Nyílván én ezen a kis oldalon ( kösz Jacktor) lepkefing vagyok, de a testvéroldallal egyetemben agyrém, hogy mindenki világsztár és rohodjon meg a csaló WG. Bocs, csak ez a része a hozzáshólásoknak k. unalmas. Randomba sok a romboló , a cv, a plusz kettő tier, a #$@ tudja. Rankedbe azonos tier , azonos osztály. Itt is van hiba. Komolyan....
Másik topcban fos a Chapayev itt meg köcsög radaros.

Értem én , hogy sírva vígad a Magyar....
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja Rallyefan81 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, SirHiggins, Storm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #50003 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Kérdés
Tessék jön az ellen a B felé és elmenekült a csapat szarrá szedtek a másik DD-l a csapat meghátrált ... :ohmy:




Na igen megnyertük ezen a pályán ha egyenként .. probál áttörni az ellen tömbnyire fel lesznek őrölve.
De ha agresszívebb itt a csapat túlélhettem volna. :ohmy:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja geotigris9 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50005 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Kérdés

geotigris9 írta: Tessék jön az ellen a B felé és elmenekült a csapat szarrá szedtek a másik DD-l a csapat meghátrált ... :ohmy:


Vicces, mert ez pont ideális pozíció a csapatodnak. Ha az ellenség tovább nyomul előre, akkor pontosan a két NC és a Monarch közé érnek kereszttűzbe.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #50012 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Kérdés
Pozitív példa nem hátrált meg a csapat és nyomultak előre, csak ez ahol én vagyok ritka.












Ott volt két DD és be sem tudtak jönni az egyik spotolás által meg is pusztult az elején.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja geotigris9 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.336 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.