Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #50036 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Kérdés
Továbbra is csak azt tudom mondani hogy egy bizonyos szint alatt/fölött csak az nem látja tisztán a dolgot aki nem akarja. Nyilván valami nem stimmel mivel sokadjára próbálsz ugyanonnan továbbjutni. Ilyenkor kell átgondolni hogy mi lehet a gond. Külső/ saját probléma? Nyilván sok idióta játszik ezzel a játékkal is mint bármi mással de amíg nem tudunk átlag felett teljesíteni addig ne fogjuk a random átlag játékosokra a csapatban hogy nem hozták le a csatát és emiatt kaptunk ki..
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja bontottcsirke által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #50037 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Kérdés

geotigris9 írta: Valahogy gondoltam.

Tehát én csinálom általában rosszul és amint belépek jelen esetben már 4* R10-e mindig jó csapatba rak és simán hozható lenne csak elbénázom és azért veszít csak egy két hajót az ellen és simán nyernek, igen - biztosan így van.

Ha már osztod nekem az észt megnéztem a profilodat nem igen szaladgálsz te DD-l legfőképpen rankeden, meg úgy egyébként sem, de mégis látatlanban megírod nem jól nyomom.

BB-l nyomod azzal kicsit tovább lehet beleszólni általában a csata kimenetelébe azt ugye tudod.
DD-l egy kisebb hiba és a fenéken találod magad, nincsen óriási távolható HP.


Van tier10 dd-m 2 is. Nyugodtan nézd meg. Rankeden nem játszottam dd-vel mert nem találtam hatékonynak. Szerintem több tapasztalatom van dd-vel(nagy tierben) mint neked így nem is értem hogy ezt miért hoztad föl.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja bontottcsirke által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50038 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Kérdés
Ha gondosan nézted egyébként amiket posztoltam volt olyan is, hogy újra kellet indítanom a játékot, hogy csatába rakjon mert nem rakott be csak a hajómat. DD-l hogy nem tudok időben indulni foglalni meg egyáltalán belépni csatába extrán kritikus. Ezek is bukó körök lettek ..
Ma már csata alatt is kidobott a játék ez mostanában nem volt vagy csak csata után vagy előtte ..
Akkor ezért is én vagyok a béna ? - nem , pedig ez nincs írva a statisztikában ..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #50039 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés

geotigris9 írta: BB-l nyomod azzal kicsit tovább lehet beleszólni általában a csata kimenetelébe azt ugye tudod.
DD-l egy kisebb hiba és a fenéken találod magad, nincsen óriási távolható HP.


Rankeden nem (sem) feltétlen dönt a BB, mert több a HP. Van egy ügyesebb DD , aztán kalap a sok HP-nak. Mivel ugye a BB meg egy világítótorony.
Bár ez csak az személyes véleményem.
Nézd meg Mydgardot , ő is DD-vel érte el az R1-et.
Mellesleg bcs-vel jobb ha nem találkozol... :side: ;)
Relax, rágörcsöltél. Ennyi.

Szerk.: engem Ranked-ból (ből?) érdekes mód soha nem rakott ki.
Sajnos viszont, mivel pont, hogy kiélezett csaták vannak (?) , itt jóval nagyobb szìvás a csapatnak a -1 DD. pláne , ha csak 1-1van. (Lenne).

Písz.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja Rallyefan81 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50040 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Kérdés
Van tier10 dd-m ott van az nyugodtan nézd meg. Rankeden nem játszottam dd-vel mert nem találtam hatékonynak.[/quote]

Hatékony az ha jó kezekben van és megfelelően támogatja a csapat.
Ismétlem magam egy BB tovább tud bele szólni a csata kimenetelébe mint egy DD. Cáfold meg ha nem igaz
BB -l könnyebb előre jutni és lehozni a meccseket.

Ha meg nem is mész itt DD-l rankeden akkor nem okoskodnék.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #50041 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Kérdés

geotigris9 írta: Ha gondosan nézted egyébként amiket posztoltam volt olyan is, hogy újra kellet indítanom a játékot, hogy csatába rakjon mert nem rakott be csak a hajómat. DD-l hogy nem tudok időben indulni foglalni meg egyáltalán belépni csatába extrán kritikus. Ezek is bukó körök lettek ..
Ma már csata alatt is kidobott a játék ez mostanában nem volt vagy csak csata után vagy előtte ..
Akkor ezért is én vagyok a béna ? - nem , pedig ez nincs írva a statisztikában ..


Ha kifagysz vagy valami van a játékkal arról nem tehetsz. Ez egyértelmű. Alap esetben ez töredéke a meccseknek. Ha meg úgy érzed hogy nagyon sok ilyen volt akkor meg nézz utána hogy mi okozhatja. (Ha lehet). Ha nem tudsz mit tenni ellene akkor meg kár ennyire rápörögni.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja bontottcsirke által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.284 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.