Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
3 éve 11 hónapja #63478 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Kérdés
Ez sima random... 12 embernél unicum PR-el se tud nyerni az ember :lol: :lol: :lol: :lol:

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #63479 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
nekem 10 köröm van benne, rank6-nál járok, yeah.... néha nézek h mi a franc történik a csapatban :dry: azért trident map, 12db t9-10-es hajóval... kicsit beteg dolog Xd
csak 15x top3 questért járok most ide, nagyobb eséllyel leszek top3-ban ilyenek mellett, 9x mentem hindevel, 1x véletlen ötsergötlanddal, 6x megvolt, 1 v 2 alkalommal meg 4. helyen zártam

eddig a max dmg-em 261k volt, hindevel, bukóban, a legkisebb meg szintén hindevel, győztes volt asszem, 19k, kicsit szétkaptak Xd
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63480 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Kérdés
Nem nagyon jön be ez a hülyeség . Meg azt sem igazán értem miért 9es 10 es szinten kell elő adni . Eddig sem rangsoroltoztam sokat de ez még nagyobb marhaság mint az 1v1 . Bár az legalább szorakoztató volt .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 11 hónapja #63481 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Kérdés
Ezt csak úgy itt hagyom... ;)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63483 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
rip

Nekem ilyen jutott csak ma.... 2x top3 és hagyom a francba a rankedet Xd (könnyebbnek éreztem eleinte itt összekaparni a szuperkontis 15x top3 küldirészét, csak elnéztem, hogy 30 napos a hónap és nem 31 Xd)







ha jobb lenne a fire chance vagy nagyobb lenne a HE dmg, akkor valszeg sikerült volna lehúznom :dry: (dd-ket eltalálom, 3-4 lövedékkel a 12-ből, 1-1,5k dmg, ok WG...)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #63484 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Kérdés
Az a helyzet, hogy ennyi játékossal csapatonként, 2 tier-el ez semmiben sem különbözik egy manapság már átlagos random csatától. Semmi értelme az egésznek, az igazi balance az, hogy hol mi mossuk fel a padlót az ellenféllel, hol a mi szánkat kenik el. Egy élmény az egész, remélem sok ilyen lesz még ;)



Nem is az eredmény a fontos hanem a base xp. Tessék megnézni, a csapat több mint a felének 500 alatt van.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja Lord által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.333 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.