Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
3 éve 11 hónapja #63515 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: Kérdés
A Hindi kifejezetten több célú cirkáló. Széles skálán állítható a kapitány skillezése és a hajó felszerelése is.
Az egyik véglet ha csak messziről gyújtogatva a csatahajókat és az anyahajókat kíséri, a másik véglet ha előre megy rombolókat védeni, ütni-vágni, pontot foglalni. Mindenki a saját stílusához tudja igazítani a hajóját, ebben az egyik legsokoldalúbb a Hindi.
Én a csata elején hátul maradok és csak ha szükséges akkor megyek "közelharckodni", így nekem ehhez van beállítva a hajó és a kapitány.



Kiemelném, hogy ezekkel a beállításokkal az én "kezemhez" van belőve a hajó, másnak nem biztos, hogy beválik. Nekem igen: ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 11 hónapja #63516 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Kérdés







és ezzel el is menr a kedvem egész napra
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 11 hónapja #63517 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Kérdés
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 11 hónapja #63518 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Kérdés
Most nézek vissza egy tegnapi streamet, mert kíváncsi vagyok, hogy az igazán profi játékosok hogyan élik meg ezt a rankedet :D elős csata: már az elején észrevették, hogy az egyik csapattársuk azonnal megy be a sziget mögé bujkálni. Az egész csapat ír neki, hogy csináljon már valami de baszik ez mindenkire. A srác egész csata alatt a pálya szélén borderezett, lötávon kívül volt neki mindenki még spotterrel is, a csata végén eleresztett kb 3 szalvót majd kilőtték. A csata végeredményénél ez a srác alatt még 4 játékos volt. 4, aki ott volt, szem előtt volt, talán lőtt is, mozgott és így is szarabb teljesítményük volt mint a professzornak. Ez a ranked. Ne legyenek elvárásaink, ne számítsunk bármiféle logikára. Ott tart a wg, hogy ilyen szintre süllyedt a ranked. Sok szerencsét kívánok minden játékosnak, ami pedig a győzni akaró, értelmesebb játékosokat illeti, nos isten és a wg kezében vagyunk ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63519 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Tir 10-12 körül lehet, de 5-6 köré már nem érnek le az ilyenek... Normál rankedben legalábbis, ugye most elég kevés a csillag amin át kell jutni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 11 hónapja #63520 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Kérdés
Második rang, az ellenfél 400 alatti base xp, minden játékos a bal felső sarokban. Flambass beáll középre, és kivárja, hogy leperegjenek a pontok. Nem kell bujkálni, lőnie sem kell csak középen ücsörög. A játékosok fel sem fogják, hogy másodpercenként 10 pontot kap a csapat. Ha befoglalják és nem fogják meg a pontokat az ellenféltől egy hajó sem akkor kb fél perc alatt nyernek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.395 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.