WoWS 2016-os tervek

Több
8 éve 2 hónapja #13484 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: WoWS 2016

Trucker39 írta: Ha annyira szeretnénk itt az EU-ban, akkor valami japán anime játékkal játszanánk és nem ezzel. Én sem nagyon értem, minek kellett ezt az anime-s témát beleerőltetni ebbe a játékba.


szerintem viszonylag korrektül megoldották, hogy ha a többi playernek nem a Yokosuka kikötő van kiválasztva, akkor az ARP hajódat a csatában simának látják. persze jó lett volna, ha ugyanez igaz saját oldalról, hogy a többi kikötőben megjelenik a hajó normál képe és úgy is lehetne használni. én inkább azt sajnálom, hogy semmi pluszt nem adnak, még a neonfestés is csak dísz...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gizmo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #13485 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: WoWS 2016

Trucker39 írta: Ha annyira szeretnénk itt az EU-ban...


Különben meg amúgy se vitatkozom egy másik BSG rajongóval :D
De régen is volt, nem is nagyon ért semmi sem azóta a nyomába... az Expanse-ot nézem még, az se rossz, de a BSG-hez nem ér fel...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gizmo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #13489 Írta: Gizmo
Gizmo válaszolt a következő témában: WoWS 2016

BigaC írta:

Trucker39 írta: Ha annyira szeretnénk itt az EU-ban...


Különben meg amúgy se vitatkozom egy másik BSG rajongóval :D
De régen is volt, nem is nagyon ért semmi sem azóta a nyomába... az Expanse-ot nézem még, az se rossz, de a BSG-hez nem ér fel...


A héten éjszakás voltam és volt időm....lenyomtam a 4 évadot!:D
Az a Trycia Helfer azért ott van rendesen....Mondjuk akkoriban Mary McDonall sem nézett ki rosszul!:D
Én nyomom - nyomogatom - az online játékát is, de a németek agyon baszták rendesen sajnos egyenlőre....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #13496 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: WoWS 2016

BigaC írta:

SirHiggins írta: Az meg egy kicsit furcsa, hogy egy hajós játéknál az időjárásnak -ha már beleteszik- csak grafikai hatásai legyenek... még jó, hogy kicsit sem volt hatással a
tengeri hadműveletekre az időjárás...


Az időjárással szerintem az a gond, hogy nem egyformán hat a hajókra, de a rombolók talán el is süllyednének egy túl nagy viharban, a hordozók pedig nem tudnának gépeket indítani (örülnének, hogy nem tudnak semmit csinálni :)). Így is van elég RNG :) Szerintem egyedül a köd lenne jópofa, ki lehetne használni és sokat nem is kéne hozzá kódolni, csak átvenni a füstöt...


Igen, de nyilván lehetne találni egy arany középutat, amiben nem süllyed el egy romboló, de a célzást, észlelést nehezíti.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #13498 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: WoWS 2016
Most belső infóból hallottam , hogy az 5.3as változésok csak előszelei egy nagyobb változási metódusnak.. és ha minden létrejön akkor összébb állhat a kép is!
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hónapja ledgeri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #13511 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: WoWS 2016
Igéretek, igéretek, igéretek (fizessetek, fizessetek, fizessetek). nagyjából így látom a helyzetet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.306 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.