WoWS 2016-os tervek

Több
8 éve 2 hónapja #13461 Írta: Fujipapa
Fujipapa válaszolt a következő témában: WoWS 2016
Trucker 39

Nem lenézni szeretném a WOT-ot. De! A WOWS sokkal összetettebb játék. Sokkal több egyedi váltózót használnak benne mint a WOT-ban...

Ez viszont vitathatatlan tény!

Mint írtam is nem lesz más választási lehetőség, mert pont a Pistikék fognak elsőnek írogatni, hogy nem megy a játék, nem látják a prémium hajóikat meg különben is kilőtték őket! Hiába vették meg a legdrágább és legmenőbb hajót ami elérhető a piacon...

Azt kell megérteni mindenkinek, hogy egy "hálózatot" ami doksza szinten működik, csak zárt homogén környezettel érdemes, lehet megcsinálni. Ki kell zárni belőle a változtatási lehetőséget. Példaként már írhatom is ide Steve Jobs-ot és az Apple-t és a remekül müködő IOS vagy OSX rendszerüket.

pl: Nézd meg ezeket a "gyerekes hajókat" És itt senkit sem szeretnék megsérteni! Bocs mindenkitől!
Mi is a nevük? ARP Kongo megy Myoko... Egyszerűen a hideg ráz mikor meglátom, vagy meghallom a béna sivítását a kapitánynak nevezett beteg elme szülötte szörnyszülötteknek.

Én tudom, hogy mögötte egy kultúra egy jól felépített történet van.... Mindegy! Ez az Én véleményem!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SgtBala

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #13464 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: WoWS 2016
Nekem ami legjobban hiányzik, és a horizonton sem látom sehol egyelőre, az a Royal Navy... azt gondolná az ember, hogy egy hajós játékban -bármennyire arcade is-, első helyen azt hozzák be. De persze nem...
Vagy a franciák, vagy olaszok.
Értem én, hogy ezeknél -főleg az angoloknál- a bőség zavara forog fent; de meg lehetne
azért oldani. :(

Az meg egy kicsit furcsa, hogy egy hajós játéknál az időjárásnak -ha már beleteszik- csak grafikai hatásai legyenek... még jó, hogy kicsit sem volt hatással a
tengeri hadműveletekre az időjárás...
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hónapja SirHiggins által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #13466 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: WoWS 2016

Fujipapa írta: Azonkívül azt látom, hogy a WG próbálja ezt az AIM bot problémát is orvosolni azzal, hogy kezdi szépen bevezetni a kézi célzást is a hajók másodlagos fegyverzeteinél is.


nincs modom, és tegnap majdnem elbizonytalanodtam, hogy xvm azert jo lenne.
aztan ma olvastam egy olynat, hogy hulye wg, megint felrakott valami patchet, miert nem megy az Aslain ? :)

az a baj a moddal, hogy aki azzal jatszik, nem tud nelkule...
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hónapja vonKurz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #13468 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: WoWS 2016
A patch ről annyit, hogy átmásoltam az új alkönyvtárba a régébbieket és minden megy tökéletesen nálam. Még az XVM is.

Ez utóbbi nem minden csatában működik, de erről írt is a készítője már korábban.

Az viszont tény, hogy jelentős az egyezés a szigeteket, tengert vadol lövöldöző és az XVM szerint tulipiros játékosok között. Biztosan csak teljesen véletlen a két dolog egyezése. :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #13472 Írta: Gizmo
Gizmo válaszolt a következő témában: WoWS 2016

vonKurz írta: ......

az a baj a moddal, hogy aki azzal jatszik, nem tud nelkule...


Miért is???
Tessék megtanulni nélküle élni....van ám élet MOD-ok nélkül is.;):D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #13474 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: WoWS 2016
Kép lemaradt.



Én kifejezetten szeretem, ha egy játék jól néz ki. A MOD a fűszer, mint az ételhez. Egye aki akarja ízetlenül az ételt. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.241 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.