WoWS 2016-os tervek

Több
7 éve 9 hónapja #23185 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: WoWS 2016

Acetil_coenzim_A írta: A videóban az volt, hogy most még csak egy pályán jelenik meg a forth játékmód, aminek ezek is részei. Legalábbis én így értelmeztem.


igy van, valami Bastion olyankor a mód, 3 bázis van, mindegyiken semleges spot bázissal, illetve egy másik szigeten Fort-l, ez meg visszalő. aki elobb elfoglalja azé lesz, hamar le lehet loni egyébként oket, meg nagyon elugrálni se szoktak, szal ráviszem a célt, oszt jóvan...

tier10 meccsen adja a pályát, szal elviekben nyolcas hajótól már van. vicces kis pálya, nem lett erős a dolog, inkább vicces

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 9 hónapja #23187 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: WoWS 2016
Hát engem sz erőd lövegei kétszer is gyújtottak, pöttyet nem röhögtem. Rommá lőttük, újra építette önmagát :S
A következő felhasználók mondtak köszönetet: DragonZ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 9 hónapja #23188 Írta: DragonZ
DragonZ válaszolt a következő témában: WoWS 2016
Szintén így jártam, de azért a kilövéséért adhatna valamit , olyan szép volt, hogy az izumoval 3 találatból sebeztem 30k felett :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 9 hónapja #23189 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: WoWS 2016
mennyire pontosak az erőd lövegei, mennyire követik a hajó mozgását, gyorsulását lassulását?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 9 hónapja #23190 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: WoWS 2016
Semennyire leopardusz. Olyanok mint a másodlagos fegyverzet. Ha nincs szerencséd eltalál, és persze gyújtani is tud. Elsüllyeszteni nem nagyon fog. Persze adódik a kérdés, mi van ha mégis? A sziget szerzett egy pontot?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 9 hónapja #23191 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: WoWS 2016
Lelki szemeimmel már látom h a sziget előtt elsüllyed a fele noob társaság... :evil: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.219 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.