Csak egy gyors kérdés...

Több
7 éve 2 hónapja #35487 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Kérdés
Egy stock Nagato, amin van 2-2 torpedó cső is. Szerintem jó gép. Tier 6-ban meg aztán főleg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35490 Írta: Gibbonmaki
Gibbonmaki válaszolt a következő témában: Klánprofil kép szerkesztése

solinari írta:

Gibbonmaki írta: Sziasztok szeretném a klánunk fórum oldalát szerkeszteni de reveszlaci csinálta :( mivel ö eltűnt a látóhatárról és nem adta át a jogot a fórum szerkesztésére így nem tudok csak bele írogatni . Szeretném a klánunk profilképét változtatni , ehhez szeretnék segítséget kérnék akár adminisztrációtól

Milyen képet szeretnél módosítani?
A hozászolásokat laci sem szerkeszthette ha erre gondolsz.

Nem arra gondolok , hogy az általa írtakat moderáljam , hanem szeretnék 1 képet felrakni úgyhogy az legyen az üdvözlőkép a klánunknál . Esetleg ahhoz mellékelnénk hogy milyen elvárásaink lennének azoktól akik a sorainkba jelentkeznének . Azt szeretném hogy ez legyen a klántopikban az első bejegyzés a mi klánunknál .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Hellgor70
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hónapja #35520 Írta: Hellgor70
Hellgor70 válaszolt a következő témában: Kérdés
Üdv!
Hajózásban jártas Urakat kérdezem a füst elvileg arra szolgált, hogy elrejtse a hajókat ugye?
Tehát nem támadó csodafegyver volt...
Hiányos a tudásom ha jól emlékszem, pl a Tirpitzet a Norvég fjordban pont így "védték"....
És a most annyira füstölgő angol teknők is arra használták, nem arra amire itt alkalmazza a wg.
Kéne szólni nekik...
:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #35522 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Kérdés
Üdv, itt kérdezem, mert élénkebb a topik, mint a cv-s.
Van egy cv-m, de régen használtam, gondoltam most újra kipróbálom. A kérdés az lenne, hogy manuális célzásnál (mikor alt-ot nyomom) hogy lehet állítgatni az irányt? (pl bombáknál nem lehet forgatni az ellpiszist, hogy szépen betakarja a hajót, vagy torpedóknál a téglalap irányát)
Mert alapból elég lehetetlen szögben mutatja mindig, amikor alt-al akarok célozni.

szerk: vagy azokat csak úgy tudom befolyásolni, ha úgy közelítem meg az ellenséget? (bombázóval szemből, torpedóssal derékszögben) - bár mozgó célpontnál elég nehézkes
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja chapo990 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35528 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
manuális célzásnál te kell a rajt a kellő irányba állitsd, majd csak azután érdemes az alt-ot lenyomni, vagyis bombázóval pont szemből kerülsz, vagy hátulról, torpedóssal meg oldalról. alt-ot meg akkor nyomsz, mikor már egészen közel vagy s utolsó pillanatig rajta vagy a célon , hisz alt-al közvetlen közelről kell elengedni a terhet.

van egy másik lehetőség is, ráteszed az auto célzást a hajóra, megjelenik egy kör a hajó körül, azon tudod mozgatni, állitani a repcsik utját, h merről csapjanak le. Bombázóval pl szépen előre v hátra huzod a pontot, torpissal középre, s ő odavezti a gépet. Az utolsó pillanatban meg lenyomod az alt-ot s az ideális szögből engeded amit kell...

Remélem érthetően irtam le :unsure: :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: chapo990

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35529 Írta: BigiZe
BigiZe válaszolt a következő témában: Kérdés
Hali mindenkinek.
Most kezdtem ezt a játékot újra(6-os 7-es szintig már régen eljutottam 'Bétán'a wotot meg már több éve tolom)Lenne egy kérdésem.Hogyan lehet teljes képernyőre váltani a játékot?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.421 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.