Csak egy gyors kérdés...

Több
7 éve 2 hónapja #35530 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Kérdés
kösz, majd kipróbálom :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35531 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Kérdés

BigiZe írta: Hali mindenkinek.
Most kezdtem ezt a játékot újra(6-os 7-es szintig már régen eljutottam 'Bétán'a wotot meg már több éve tolom)Lenne egy kérdésem.Hogyan lehet teljes képernyőre váltani a játékot?


Bal felső menü/Beállítások/Grafikai beállítások/Teljes képernyő
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BigiZe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35533 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta: manuális célzásnál te kell a rajt a kellő irányba állitsd, majd csak azután érdemes az alt-ot lenyomni, vagyis bombázóval pont szemből kerülsz, vagy hátulról, torpedóssal meg oldalról. alt-ot meg akkor nyomsz, mikor már egészen közel vagy s utolsó pillanatig rajta vagy a célon , hisz alt-al közvetlen közelről kell elengedni a terhet.

van egy másik lehetőség is, ráteszed az auto célzást a hajóra, megjelenik egy kör a hajó körül, azon tudod mozgatni, állitani a repcsik utját, h merről csapjanak le. Bombázóval pl szépen előre v hátra huzod a pontot, torpissal középre, s ő odavezti a gépet. Az utolsó pillanatban meg lenyomod az alt-ot s az ideális szögből engeded amit kell...

Remélem érthetően irtam le :unsure: :lol:


Nem.

Nem szemrehányás, hogy megemlítem! (Villon)

Nem az utolsó pillanatban nyomsz altot... nem köll nyomkodni, s főleg: nem szabad kapkodni - ha lenyomod az altot, sokszor hosszan köll lenyomva tartanod s a kurzort huzogatnod.

Lényeg, ami a lényeg: sohasem magára a célra parancsold a repülőidet, hanem a konkrét cél közelébe, de még a légvédelmi hatósugarán túlra. Az útvonalukat akár cikcakkban (shift) is beállíthatod. Amikor rávezeted a gépeidet az ellenre, megjelenik körötte egy kör, amit elérve a gépeid támadó módba váltanak, onnantól nem tudod őket irányítani, ha azon belülre értek, már dobnak. Viszont mielőtt elérnék a kört, még tudsz parancsot kiadni nekik: automata, kézi (alt+ csúszka a körön, hogy hol lépjenek be támadó pozícióba), majd sokszor megint automata/kézi... előbb-utóbb menni fog...

Bombázóknál lehetőleg hátulról támadj, ha nem megy, mehet elölről is, a kézi célzás itt a szűkebb ovális (már ha nem kap erős légelhárító tüzet vagy vadászrepülő-támadást), ha tudod, próbáld az ellen hajójának orra elé tenni picivel... belehajózik.

Japánnal próbálj torpedóhálót dobni. Automatán kijelölöd a századoknak, hogy támadjanak, majd a csúszkát jobbra-balra elhúzva bejelölöd, hogy két irányból dobjanak. Az egyik rajt a belépési pont közelébe vezényled, a másikat automatán majd manuálisan a célra vezeted. Ha van közben időd, a másik raj irányát korrigálod, de nem támadsz vele... már csak akkor, ha az előző raj dobott...

Amerikainál nem lesz háló, de az irány fontos, no meg az - mindkettő ágnál - hogy ne dobj túlontúl közelről... az automatához képest max. féltávról, viszont az ellen hajója hamarabb odaér és áthalad így a támadósávon... ki köll tapasztalni.

Ehhez azt szoktam ajánlani, hogy menj be a hordoZooddal a gyakorlóba, indíts akármelyik pályán csatát egyedül, küldd ki a repülőszázadaidat, állíts be a hajódat cikcakk útvonalon teljes sebességre, ülj át egyesével a repülőrajokba, és próbáld lebombázni/megtorpedózni a saját hordoZoodat... mihelyst elengedted a torpedókat (a bombáknál nem érdemes ugrálni, mert hamar leesnek), lépj vissza a hajódba, és irány/sebességváltással próbáld meg kikerülni. Ha már megy valamennyire, Co-op csatában még finomíts a technikádon, élesben csak az után tesztelj - szerintem legalábbis.

Ami még fontos: ha dobtak a gépeid, azonnal valami semleges irányba pingelj s küldd el őket (ha tudod, valamely saját cirkáló fölé), lényeg: sose induljon el, pláne ne két repülőszázad egyenesen a leszállófedélzet irányába!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, chapo990, Sics

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #35540 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Nem irtam érthetően? :silly:

Chapo, igazán szerencséd van, velünk :P , ez már kész akadémia... :lol:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, chapo990

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35551 Írta: BigiZe
BigiZe válaszolt a következő témában: Kérdés

Szete58 írta:

BigiZe írta: Hali mindenkinek.
Most kezdtem ezt a játékot újra(6-os 7-es szintig már régen eljutottam 'Bétán'a wotot meg már több éve tolom)Lenne egy kérdésem.Hogyan lehet teljes képernyőre váltani a játékot?


Bal felső menü/Beállítások/Grafikai beállítások/Teljes képernyő


Hali.
Grafikai beállításokig eljutottam,de ott nem találom a teljes képernyőt :(
Valszeg én vagyok a láma,de nem találom....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35552 Írta: BigiZe
BigiZe válaszolt a következő témában: Kérdés

BigiZe írta:

Szete58 írta:

BigiZe írta: Hali mindenkinek.
Most kezdtem ezt a játékot újra(6-os 7-es szintig már régen eljutottam 'Bétán'a wotot meg már több éve tolom)Lenne egy kérdésem.Hogyan lehet teljes képernyőre váltani a játékot?


Bal felső menü/Beállítások/Grafikai beállítások/Teljes képernyő


Hali.
Grafikai beállításokig eljutottam,de ott nem találom a teljes képernyőt :(
Valszeg én vagyok a láma,de nem találom....


Láma vagyok :)
Most találtam meg....
köszi :)

Magyarra át lehet valahol váltani?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.409 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.