Csak egy gyors kérdés...

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 1 hónapja #37286 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Kérdés

ez mi? hol lehet használni?
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37288 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Kérdés

uBootVII írta: Egyelőre a wot tapasztalataim miatt nem kezdtem neki több ágnak...


Csapd hozzá a japán ágat is. Tier 5-ig szerintem menj el minden nemzettel. Nagyon nem árt kitapasztalni a hajókat, hogy mit tudnak ellenfélként. T5-ben szerintem a Könignél állj meg a németben picinyt, s előbb a New Mexico/Fuso párost teszteld, majd ha már látod, mit tudnak, akkor menj ellenük a Bayernnal. Cirkáló vonalon pedig a japánt vétek kihagyni. Hordozó vonalon pláne.

A kreditek szétaprózódásától ne tarts. Simán fogod hozni a +-t.

PVE/PVP. Az új hajókkal mindenképpen érdemes néhány meccset menni PVE-ben. Két-három után viszont már nyugodtan dobd be őket a mélyvízbe.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, uBootVII

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37289 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Kérdés

vcsaba1968 írta:


ez mi? hol lehet használni?


Amikor másik hajóra vezényelsz át kapitányt, Csabi, ezzel hamarabb tudod kihypózni. A kapitány keretben találod meg a csúszkát alul.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37293 Írta: uBootVII
uBootVII válaszolt a következő témában: Kérdés

Szete58 írta:

uBootVII írta: Egyelőre a wot tapasztalataim miatt nem kezdtem neki több ágnak...


Csapd hozzá a japán ágat is. Tier 5-ig szerintem menj el minden nemzettel. Nagyon nem árt kitapasztalni a hajókat, hogy mit tudnak ellenfélként. T5-ben szerintem a Könignél állj meg a németben picinyt, s előbb a New Mexico/Fuso párost teszteld, majd ha már látod, mit tudnak, akkor menj ellenük a Bayernnal. Cirkáló vonalon pedig a japánt vétek kihagyni. Hordozó vonalon pláne.

A kreditek szétaprózódásától ne tarts. Simán fogod hozni a +-t.

PVE/PVP. Az új hajókkal mindenképpen érdemes néhány meccset menni PVE-ben. Két-három után viszont már nyugodtan dobd be őket a mélyvízbe.


Rendben, köszönöm! Így fogok tenni! :D Du. lesz 2-3 óra szabadidő, nekiszaladok :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37297 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Kérdés

uBootVII írta:

Szete58 írta:

uBootVII írta: Egyelőre a wot tapasztalataim miatt nem kezdtem neki több ágnak...


Csapd hozzá a japán ágat is. Tier 5-ig szerintem menj el minden nemzettel. Nagyon nem árt kitapasztalni a hajókat, hogy mit tudnak ellenfélként. T5-ben szerintem a Könignél állj meg a németben picinyt, s előbb a New Mexico/Fuso párost teszteld, majd ha már látod, mit tudnak, akkor menj ellenük a Bayernnal. Cirkáló vonalon pedig a japánt vétek kihagyni. Hordozó vonalon pláne.

A kreditek szétaprózódásától ne tarts. Simán fogod hozni a +-t.

PVE/PVP. Az új hajókkal mindenképpen érdemes néhány meccset menni PVE-ben. Két-három után viszont már nyugodtan dobd be őket a mélyvízbe.


Rendben, köszönöm! Így fogok tenni! :D Du. lesz 2-3 óra szabadidő, nekiszaladok :)


a rombolóknak annyi a jelentősége, mármint a veluk való játszásnak :) hogy ha játszol vele, akkor jobban tudod mire képesek - jobban tudsz védekezni ellenuk.
de mint a light tank, jó ha van profi a csapatban, de kezdőnek frusztráltság lesz a vége...

bot csata.
direkt megnéztem, 25 van belőle :) annyira kevés xp-t/kreditet termel, és ezzel párhuzamosan annyi
felesleges magabiztosságot ad a gyenge ellenfél, hogy szerintem minimalizáld amennyire lehetséges.

az elején elég xar az osszes ágyú, amolyan egybexar.
meg 8km-re nincs mit célozni.

ahogyan nő a hatótáv, ugy lesznek egyre markánsabbak a különbségek, a hatos ami/japan cirkáló pl elviekben egyforma tűzerővel bír. ami azt jelenti, hogy a Cleve 12 csöves lassú lőszere 5-8km-ről úgy ledaráll, nincs időd meglepődni, de nyílt vizen 12-14km-ről az Aoba hp sérülés nélkül fogja agyonverni maxról 6 csővel az amerikai konkurenciát...

a tierek között jellemzően nincs nagy különbség, tier6, meg egy tier10 között hasonló a játék, csak egyre pontosabb, egyre jobb a hajó/ágyú, a nemzetek között viszont jelentős.

lényeg a lényeg, ugyis annyit mészárolsz botot amennyit akarsz, de a 2-3 csatát nagyon sokallom minden megvásárolt hajónál, talán a hatos CV-nél a manuális célzás, de ott is a botok mennek előre, a randomban meg kanyarognak nem keveset...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: uBootVII

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 1 hónapja #37301 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Kérdés
Nem tudom lehet én vagyok a hülye,de a kikötöben nem tudok hajót kijelölni a beállitásokban nem tudok semmit megváltoztatni,még az elfogad,mégse,ok gombokra se tudok rákattolni.Ez mitöl lehet?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.434 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.