Csak egy gyors kérdés...

Több
7 éve 1 hónapja #37302 Írta: uBootVII
uBootVII válaszolt a következő témában: Kérdés

vcsaba1968 írta: Nem tudom lehet én vagyok a hülye,de a kikötöben nem tudok hajót kijelölni a beállitásokban nem tudok semmit megváltoztatni,még az elfogad,mégse,ok gombokra se tudok rákattolni.Ez mitöl lehet?


Nekem is volt ilyen, én win gombbal lementem tálcára, kattintgattam az egérrel, visszamentem és jó lett. Nekem vezetéknélküli van és beakadhatott, ill lenyomva tarthattam egy gombot, mikor nyertünk.

VonKurz:

Köszönöm a választ. Egyelőre nem is néztem a lőtávokat, de akkor úgy tűnik, az amcsik annyira nem erősek abban, pedig amit eddig érzékeltem, elég nagy előny... :) Csak megnézem akkor a japánokat is :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37304 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Kérdés
Nálatok minden rendben a játékkal ? :dry:

Reggel volt egy patch, és azóta érdekes dolgokat művel ... nem látok célkeresztet, a következőben nem látom a reload idejét, aztán max 4-5 hajóra enged kattintani, más hajókat nem tudok kiválasztani, stb.

Csak az újraindítás segít, de akkor is 1-2 csata után jön valami hiba :huh:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #37313 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Kérdés

uBootVII írta:

Köszönöm a választ. Egyelőre nem is néztem a lőtávokat, de akkor úgy tűnik, az amcsik annyira nem erősek abban, pedig amit eddig érzékeltem, elég nagy előny... :) Csak megnézem akkor a japánokat is :)


hát, amit idáig érzékelhettél nagyjából, az a St.Luis, az meg nyomot hagy mindenkiben akár benne ül, akár előtte :)

ha tier4-be bepottyan egy Cleveland, az is etikátlan minden szempontból :)

de a csövek darabszáma meg a töltésidőn kívül van még néhány paraméter, tornyon bellüli szórás, 9-10 tierben már nagyon egyutt mennek jellemzően a lőszerek, meg oda ahova szeretnéd.
najó, legalábbis néha :)

Zaonal 12 csőből 12-13km-re simán ottvan a 9-10 találat egy csatahajón.
az amerikai DesMoines majdnem háromszorannyit lő/perc/perc, más kérdés mennyi ér oda :)

a lőszer sebességétől nem független a pályaív magassága, pontosabban az amerikainál mindakettő xar.
ha beálsz egy alacsonyabb sziget mögé takarásban, simán átlövöd, a japán konkurencia meg nem tud visszalőni a laposabb ív miatt.

a lőtávolságot mindig a hajó spot értékéhez kell viszonyítani egyébként, (mondjuk tier6 felett ahonnan már kezdenek az ágyúk 15km-re hordani) nem mindegy, hogy 20km-re lősz, és 18-ról világítasz, vagy 15-re lősz, de 10km-ről vesznek csak észre...

egyébként nagyon nem mindegy, hogy a 20km a hatásos lőtávolság, vagy az elméleti maximum :)

egy gyors japán cirkálóval megteheted, hogy 13-14km-ről pakoljad az ellenfelet, ugyanakkor ez már elég messze van tőle ahhoz, hogy kifordulj a válasz elől, ha meg szorul a hurok, beszünteted a tüzelést, és a 10-11km-s álcáddal megpattansz/ujrahelyezkedsz

kezdőnek szerintem a 3 csatahajó, meg a japán/amerikai cirkáló való mondjuk hatosig, utána lehet rombolózni meg CV meg egyéb kutyafülék...
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja vonKurz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, uBootVII

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37319 Írta: gépészpocok
gépészpocok válaszolt a következő témában: Kérdés
Tegnap 1 hét kihagyás után elindítottam a játékot, jött a frissítés és miután bejött a játék találtam a kikötőben 1 tengeralattjárót. A kérdésem az hogy hogyn lehet vele játszani (ha egyáltalán lehet mert nem tudtam bemenni vele sehogy) és hogy van tervezve uboot a játékba?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37320 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Kérdés

gépészpocok írta: Tegnap 1 hét kihagyás után elindítottam a játékot, jött a frissítés és miután bejött a játék találtam a kikötőben 1 tengeralattjárót. A kérdésem az hogy hogyn lehet vele játszani (ha egyáltalán lehet mert nem tudtam bemenni vele sehogy) és hogy van tervezve uboot a játékba?


Ápr.1.

Sehogy.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37363 Írta: gépészpocok
gépészpocok válaszolt a következő témában: Kérdés
Tudja valaki hogy a tengeralattjáróval hogyan vagy mikortól lehet játszani?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.428 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.