Csak egy gyors kérdés...

Több
7 éve 1 hónapja #37535 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Kérdés

Szete58 írta:
BB-vel a legfontosabb, hogy udvarias légy: mindig engedj másokat előre!


ez a jó az amerikai csatahajókban, hogy az elején tier7-ig :) nagyon lassuak, nem tudsz veluk eloreszaladni oda ahova nem kéne.

egyébként a pici tiert át kell ugrani, kész.
az lesz már szerintem 5-6 körül, hogy felteszed a legfontosabb kapitányi skillt "incoming fire alert" lesz majd aki itt aszondja nem kell, ne foglalkozz veluk, tegyed. majd ha negyedannyit játszottál mint amazok, akkor eldontheted kell-e, egyébként csak annyira, mint a hatodik érzék Wotban :)

szóval BB lőni fog 30 másodpercenként 15km-re, ez a gyakorlatban ugy néz ki (ha 1-1, meg ha nincs sziget, meg stbstbstb) eldurrantja a puskáját, a skill kiírja, hogy Incoming (6km felett lövéseknél - a kozelebbi tokmindegy mert az ugyis ott van, nincs idod kitérni) és van 10 másodperced legalább, hogy elfordulj/kisebb célt mutass/eldugd a citadellát.

ha megvolt a becsapódás, akkor a 30 másodperc ujratoltési idoben visszafordulsz az oldaladdal, ellovod magad minden toronybol, és ujra fordulsz hegyesre.

ez az alapelv, a kacskaringonak nem fognak orulni a rombolok sem, amig celozzak a torpedot,
meg az elméletet nyilván felulbírája folyamatosan, hogy hányan lőnek, mivel lőnek milyen irányból lőnek.

egy Dunquerqe, amelyiknek csak elol van tornya, az nyilván tud tolatni is, de ugyanigy a Gneivel is soxor jobb tolatni 2 torony elol/1 hatul, es 2/3 tuzeroval puttyogni, cserébe nagyon komoly páncélod lesz...

egyébként BB-vel elsősorban AP-t kell lőni, fontos, hogy cirkálóra/BB-re oldalról csak AP-t, mind cirkálóval mind BB-vel. szemből meg ahogyan sikerül...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, uBootVII

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37536 Írta: uBootVII
uBootVII válaszolt a következő témában: Kérdés
Szerencsére én még nem színeződtem el, direktbe nem lövök társat, véletlenül pedig még nem álltak bele a lövedékeimbe. :) Egyelőre csak láttam, hogy valaki a csata elején már úgy indult.

Köszi a választ, próbálgatom majd a mozgolódást! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #37538 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Kérdés

vonKurz írta: egyébként BB-vel elsősorban AP-t kell lőni, fontos, hogy cirkálóra/BB-re oldalról csak AP-t, mind cirkálóval mind BB-vel. szemből meg ahogyan sikerül...


Elméletben persze így van, de a gyakorlatban azért nem ilyen egyértelmű. Gondolok itt olyanra, mikor hála a kedves rng-nek, csak overpen-t lövöldözök pl egy Bismarck oldalába (bb-vel nagyon sok csatában lesz ilyen, sokszor több op-t lövöldözöl, mint normális találatot) - de nyilván csatahajóval csak végső esetben töltesz át HE-re, nem lehet ész nélkül váltogatni a töltésidő miatt.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja chapo990 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: uBootVII

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37539 Írta: uBootVII
uBootVII válaszolt a következő témában: Kérdés
Próbálom megfelelően váltogatni a lőszert, szerencsére ezt WOT ban már tudatosan megtanultam, így itt is igyekszem erre. 1-2 lövésnyi HE majd AP cirkával, hát ha lobban, BB-vel bázison a HE töltést indítom és az AP-re rárakom a "villogós" választást, h a kövi már az legyen.

Az említett esetben, a rombolóra jobb volt a HE, mivel puha és még rá is gyújtott közben + sérült az ágyúja stb (neki volt több HP-ja) végül ez jó ötlet volt, mert a torpedókkal csak szerencsétlenkedtem volna.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37556 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Kérdés
Tettem be egy SSD-t a gépbe, a WoWS-ot át lehet simán másolni, vagy célszerűbb uninstall/install az új meghajtóra?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37561 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Szerintem rakd fel újra, az a biztos, a rendszer is azért biztosabban megtalálja, legalábbis az uninstaller programok biztosan :whistle: (eddig nem volt ilyen esetem, így max ennyit tudok tanácsolni, szóval ha jó a neted, szerintem jobb az újrarakás, beállítások úgy is megmaradnak)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.345 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.