Csak egy gyors kérdés...

Több
7 éve 1 hónapja #37566 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
Simán pakolgatható a játék, nemigazán telepít mappályán kívülre.

A beállítások egyébként a preferences-ben kerülnek elmentésre, és nem vivődek át ha konkrétan nem másolod át.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37567 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Kérdés

chapo990 írta:

vonKurz írta: egyébként BB-vel elsősorban AP-t kell lőni, fontos, hogy cirkálóra/BB-re oldalról csak AP-t, mind cirkálóval mind BB-vel. szemből meg ahogyan sikerül...


Elméletben persze így van, de a gyakorlatban...


elsősorban, és nem kizárólagosan :)

uBootVII írta: Próbálom megfelelően váltogatni a lőszert,
Az említett esetben, a rombolóra jobb volt a HE, mivel puha és még rá is gyújtott közben + sérült az ágyúja stb (neki volt több HP-ja) végül ez jó ötlet volt, mert a torpedókkal csak szerencsétlenkedtem volna.


egyébként a kezdő rombolók sok torpedot lonek kozelre.
jellemzően az van, hogy rámennek szemből a BB-re, megvárják, hogy az ellője magát, aztán ha nem kezdo a csatahajo, es kivár, akkor elobb utobb be kell forduljanak teljes oldallal 2-3km-re nagyjabol, onnan meg a BB dezintegralja AP-val. ugyertem, hogy ha varhato a rombolo radjovetele, akkor a kovetkezot nyilvan erdemes HE-vel bekesziteni, de direktben attolteni altalaban nem erdemes.

ha eltalalja az AP a rombolot, akkor csunyan odaver neki, talan meg csunyabbat mint a HE, viszont a HE akkor is sebez ha csak melléesik, legalábbis valami történik :) konnyebb vele eltalálni valamit.

nekem az elején komoly problémát okozott, hogy elolvastam az AP/HE leirasat, aztán nekiáltam cirkálókat is kizárolag HE-vel loni, illetve cirkálóval is csak HE-t lőtem.
a nagy megvilágosodás akkor volt, mikor egy fullos Omahaval nekimentem egy masik, 20k-s Omahanak, ő AP-t lőtt, én csak HE-t, kigyujtottam az igaz,de 10k hp maradt még rajta, mikor én már víz alatt ultem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37569 Írta: SgtBala
SgtBala válaszolt a következő témában: Kérdés

BigaC írta: Tettem be egy SSD-t a gépbe, a WoWS-ot át lehet simán másolni, vagy célszerűbb uninstall/install az új meghajtóra?


Ezen én is gondolkodom, ha megosztanád a tapasztalatokat azt megköszönném :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #37571 Írta: Flaged
Flaged válaszolt a következő témában: Kérdés
Én úgy tudom,hogy amit feltelepítesz az egyik meghajtóra,azt nem lehet átmásolni egy másikra.Legyen az játék vagy bármi más.Nemrég én is tettem be egy ssd-t és arra telepítettem újra a játékot.Szerintem ez a legtisztább megoldás.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja Flaged által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37579 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Kérdés

SgtBala írta:

BigaC írta: Tettem be egy SSD-t a gépbe, a WoWS-ot át lehet simán másolni, vagy célszerűbb uninstall/install az új meghajtóra?


Ezen én is gondolkodom, ha megosztanád a tapasztalatokat azt megköszönném :)


Simán át lehet másolni, nincs gond.
Két dolgot kell csak átírni, a Launcher elérési útját (ezt a parancsikon tulajdonságánál), illetve aki engedélyezte azt updater-t, azt mindenképp, különben a régi helyre fogja a patchelést csinálni.
Ezt úgy lehet, hogy Futtatás, regedit. Itt kulcs keresése: wargaming. Lesz egy World of Warships bejegyzés, abban pedig az updater elérési útja, itt át kell javítani és minden oké lesz.

De egyébként túl nagy sebességnövekedés persze nincs, kicsit gyorsabban berak a csatába.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #37585 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

Flaged írta: Én úgy tudom,hogy amit feltelepítesz az egyik meghajtóra,azt nem lehet átmásolni egy másikra.Legyen az játék vagy bármi más.Nemrég én is tettem be egy ssd-t és arra telepítettem újra a játékot.Szerintem ez a legtisztább megoldás.


Alapból igen, a WOWS nem ilyen.
Ha akarod, akkor annyi kliens verziót (replayek miatt...) tárolhatsz egymás mellett, amennyit csak akarsz, csak X-helyről kell kimásolgatni, nem akad össze eggyik a másikkal. Ez pl egy photoshoppal nem tudod megcsinálni.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja ledgeri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.417 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.