Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 6 hónapja #45835 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
25 sec körül marad meg az emelt spottáv, ez mindig igy van. Az más kérdés h közben takarásba futsz, esetleg kimész a lőtávodból, igy már nem fognak látni. De amugy megmarad 25 scig.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #45836 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Kérdés

cestersius írta: Sziasztok!
Az lenne a kérdésem hogy(és gyakran előfordul): lövés után van hogy fél percig megmarad a spot táv? Ez leginkább Destroyerrel zavar igazán. Máskor meg van hogy 5 mp múlva már nem is vagyok spotolva.
A válaszokat köszönöm! B)


"Firing main guns will increase surface detectability ("bloom") to the current maximum range of the main guns. Air detectability will also increase by a smaller amount depending on the ship. Detectability will reset after 20 seconds. However, if the ship remains undetected at the moment of the bloom it will reset immediately. " - wows wiki

20 mp az az időtartam ameddig a max lőtávolságodról látnak meg. Persze ebbe beleszólhat pár dolog.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja bontottcsirke által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #45837 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Kérdés
Ezzel a hibával találkozott valaki? Nem tudok kapitányt cserélni hajókon. Újraindítás után se.
Szerk.: Aslain modpack... aki használja, az figyeljen, mert lehet nála is hiba lesz
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja Storm által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #45838 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Kérdés
Kláncsata eredményt nem adott hozzá a már meglévőkhöz a játék + halloween küldit megcsináltuk és nem kaptunk érte semmit stb stb. vannak itt gondok rendesen.

Storm nekem pl most megint elővette azt a régi hibát amikor memória gondokra hivatkozva kilép a játék szóval ne lepődj meg semmin.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja bontottcsirke által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45839 Írta: miami
miami válaszolt a következő témában: Kérdés
Sziasztok!
Az ingyen resetelhető skillezés hány napig taranak? Úgy értem, csak ma lehet cserélgetni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #45840 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Kérdés

miami írta: Sziasztok!
Az ingyen resetelhető skillezés hány napig taranak? Úgy értem, csak ma lehet cserélgetni?


Úgy emlékszem, hogy 24-én reggel nyolcig, de hamar kijavít valaki, ha rosszul tudom. :)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja Szete58 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, AtuqShaman

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.392 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.