Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 5 hónapja #46714 Írta: Roland
Roland válaszolt a következő témában: Kérdés
nem vagyok érzelgős ember de ezt megveszem hogy ezzel is több legyen rá nekik mert az a hajó a világtörténelem része. bármennyire is tudok haragudni a WG-re mikor szívok a játékban. de ez szép tőlük hogy felkarolják az ügyet.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Acetil_coenzim_A, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46745 Írta: FeketeHarren
FeketeHarren válaszolt a következő témában: Kérdés
Persze szép dolog, hogy egy ilyen hajó felújítás/megmentés mögé áll cég, amelyik egy hajós játékot fejleszt, üzemeltet, de én úgy gondolom, hogy a hajó megmentésének baromira nem nemzetközi pénzgyűjtéstől kellene függnie, hanem igenis a komoly katonai tradiciókkal és még komolyabb katonai költségvetéssel rendelkező USA feladata lenne, elvégre az Ő hajójuk.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ledgeri

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46747 Írta: DragonZ
DragonZ válaszolt a következő témában: Kérdés

FeketeHarren írta: Persze szép dolog, hogy egy ilyen hajó felújítás/megmentés mögé áll cég, amelyik egy hajós játékot fejleszt, üzemeltet, de én úgy gondolom, hogy a hajó megmentésének baromira nem nemzetközi pénzgyűjtéstől kellene függnie, hanem igenis a komoly katonai tradiciókkal és még komolyabb katonai költségvetéssel rendelkező USA feladata lenne, elvégre az Ő hajójuk.


Az USA-nak nincs pénze a saját dolgaira, mert mindig a világ másik pontján hadakozik ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, leopardusz, Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46749 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Kérdés
Majd megcsinálják hitelből, mint minden mást. Elvégre arra épül az USA gazdasága is... Néhány milkával megtoldják azt a több tízezer milliárdos adósságot. Na és, max néhány mexikóit túlóráztatnak a fal másik oldalán...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #46762 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Kérdés
Szerény véleményem az, hogy az amerikaiakra nézve meglehetősen nagy szégyen, hogy sem az érintett állam, sem pedig ország kormánya nem gondoskodik a javításról. A probléma viszont már jó ideje fenn áll, de csak annyi pénzt kap az alapítvány, hogy állagmegóvást tudnak végezni rajta. A kisemberek hiába adakoznak rá, a hajó javítása túl drága, de legalább a lebontása is kb ugyanannyi (feltehetően ezért nem bontották még le). Ugyanakkor viszont ez a hajó egy turisztikai látványosság, oktatási központ és műemlék egyidejűleg. Úgy vélem megérdemel egy esélyt, bár ennek nem a mi gondunknak kellene lennie. Viszont tény, hogy az ivartalanított főemlős módjára viselkedő pudingfejek és gall kakasok (elnézést kappanok), akik valóban komoly tradíciókkal rendelkeznek (ami az amerikaiakról már alig mondható el), a saját hajóikat gátlástalanul bontóba küldték, megfosztva minket, mint utódgenerációt (nációtól függetlenül!) eleink alkotásaitól. Tehát sajnálatos módon nincs alternatíva. Én azt mondom, hogy mindenki döntse el maga, hogy adakozik-e.

Ezzel senkit sem szándékoztam megbántani, ha mégis megtörtént, akkor elnézést kérek!
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja Acetil_coenzim_A által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Rallyefan81, Jaszon, Roland, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #46765 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Szerény véleményem szerint is furcsa, hogy a 250 milliós, dúsgazdag Amerika a történelmi értékeire ennyire nem visel gondot, s hogy más világrészről való, hozzuk képest csóró emberek adományaiért kalapoznak, mikor ők mellényzsebből elintézhetnék...
s van még egy olyan nyomott véleményem is, hogy ha nekik nem számit a történelmi relikviájuk, miért számitson nekem...? Azt hiszem, h szűkös erőforrásaim erre szánható részét én inkább a környezetem, s a magyarság (eléggé számos) történelmi értékeinek a megmentésére, rendbehozatalára forditom. :whistle:

A legnyomottabb agymenésem meg az, h még jó hogy India nem indit nemzetközi gyűjtést a Tadzs Mahal állagmegőrzésére, amikor az egymilliárdot már elhagyták, vagy Japán Togo admirálisuk zászlóhajójának, a Mikaszának a restaurálására... :evil: :silly: :lol:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, wotlajko, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.381 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.