Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #51350 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: VIII-as cirkálók költségei
Első szempontként nem a prém előfizetéssel kellene magyarázni. Ha minden kör profitálna tier 8 felett, akkor mégis ki játszana alacsonyabb szinteken?
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja Storm által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #51352 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: VIII-as cirkálók költségei
Én azzal csatlakozom a beszélgetéshez, hogy nem véletlenül álltam meg (bármely statoldalon kítűnik) t8-nál: ott már jöhetett minden szemben, mégis kicsi odafigyeléssel +-ban voltam.
Szépen felhúztam oda, amit lehetett (ebben segített, hogy akkor kevesebb ág volt), ott jól játszva profit is jött, aztán gyűlt annyi pénzecske, hogy az az aspektus már a legkevésbé érdekel... Érdemes megállni ahol még jó az ember, és kiismerni a környezetet, beletanulni a dolgokba, és utána go!

Prémem, zászlóm csak abból esik ha küldi van, vagy adnak... eddig 3 euróm van a játékban, 1-1 karácsonyi láda minden évben.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja ledgeri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Qvick07

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51354 Írta: Shogun
Shogun válaszolt a következő témában: VIII-as cirkálók költségei

ledgeri írta: Én azzal csatlakozom a beszélgetéshez, hogy nem véletlenül álltam meg (bármely statoldalon kítűnik) t8-nál: ott már jöhetett minden szemben, mégis kicsi odafigyeléssel +-ban voltam.
Szépen felhúztam oda, amit lehetett (ebben segített, hogy akkor kevesebb ág volt), ott jól játszva profit is jött, aztán gyűlt annyi pénzecske, hogy az az aspektus már a legkevésbé érdekel... Érdemes megállni ahol még jó az ember, és kiismerni a környezetet, beletanulni a dolgokba, és utána go!

Prémem, zászlóm csak abból esik ha küldi van, vagy adnak... eddig 3 euróm van a játékban, 1-1 karácsonyi láda minden évben.


Neked azért van egy MIssourid is, ami még prém nélkül is hozott vagy 150 milliót a 400 meccsed alatt :P
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51359 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: VIII-as cirkálók költségei

Shogun írta:
Neked azért van egy MIssourid is, ami még prém nélkül is hozott vagy 150 milliót a 400 meccsed alatt :P


Az a is kecseg WG hibája, hogy ilyeneket osztogatnak ingyen, hogy mellékesen foss@ a lóvét. :whistle: :silly:

Nekem a Roon +20% credit és -10% javítással 70%-ban plusszos. :dry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51361 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Tebbet kell sebezni :silly:

Amugy megvan már rá a fejlesztett hajótest, s lőtáv a felszerelésed v töltésgyorsitó? Csak met én is most szokogatom, nincs is még rajta a fejlesztés..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #51363 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta: Tebbet kell sebezni :silly:

Amugy megvan már rá a fejlesztett hajótest, s lőtáv a felszerelésed v töltésgyorsitó? Csak met én is most szokogatom, nincs is még rajta a fejlesztés..


Ha ez nekem szól, akkor:
8 felett nem szivatom magam(és a csapatomat) stock hajóval. :) free xp-ből Hipper maxoltam, Roon-t a test kivételével szintén. 8.8-alatt tölt a gyorsítóval , valamint a "Concealment System Modification 1" -et használok.
Szuperkonténeres Valentin dukkóval , + xp-s zászlóval, 30+ csatával , azóta már fullos és 100k zixpé már van rajta. Egy szó : Szeretem. Ha a kancellár még ennél is jobb kesz , akkor.... ---》 :woohoo: 《---
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja Rallyefan81 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.345 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.