Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 1 hónapja #51428 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Kérdés
én konkrétan nem hegy mögöttire gondoltam,hanem nyílt vízen is ezt csinálja

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51429 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés

Mcarthur73 írta: én konkrétan nem hegy mögöttire gondoltam,hanem nyílt vízen is ezt csinálja


Ezt nekem is csinálja. Mintha alapra állnának az ágyúk. Nincs valami célzássegítő , ami ilyenkor kikapcsol és ezért ez a jelenség?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51431 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
Dehogy nincs... Vagy inkább visszafelé van bűnti: Ha be van fogva valaki, bárki, akár nem is a képernyőn lévő, akkor 0.75-tel (vagy bármennyi) is jobb a szórásod, mint ha nincs senki... (ezért is érdemes valaki befogása mellett lőni a füstben ülőt, mint nélküle..) (azt hogy melyik értéket is látjuk kikötőben, passz)

Ennyire támogatja a jó játékost a játék, hogy egy láthatóan megbízhatatlanabb -mint az ember célzóképessége- rendszer használatát erőlteti...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51434 Írta: Roland
Roland válaszolt a következő témában: Kérdés

bontottcsirke írta:

chapo990 írta: Sokszor tapasztalom amit Mcarthur73 ír: amint leesik a spot a célzott hajóról, az ágyúk "leesnek" és rövid lesz a lövés. Pl lősz egy hajót ami hegy mögött áll, amíg spoton van, beesnek a lövedékeid a hegy mögé, amint leesik róla a spot, már csak az előtte lévő hegyet lövöd...


talán azért mert mikor eltűnik a hegy mögött lévő hajó nem a vízre vált át a játék a hegy mögött hanem nyilván a hegyre. nem túl meglepő.


ezzel azért az a baj hogy a már kilőtt lövedék is elébe esik ennek hatására. pedig a spot vesztésének nem lenne szabad megváltoztatni a ballisztikát ha már repül a lövedék.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #51435 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Nem hiszem h lett volna hatása ilyesmire... Vagyis nem is h nem hiszem hanem biztos nincs. Rosszul kellett felmérd sztem
Utolsó szerkesztés: 6 éve 1 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja #51437 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Kérdés

Roland írta:

bontottcsirke írta:

chapo990 írta: Sokszor tapasztalom amit Mcarthur73 ír: amint leesik a spot a célzott hajóról, az ágyúk "leesnek" és rövid lesz a lövés. Pl lősz egy hajót ami hegy mögött áll, amíg spoton van, beesnek a lövedékeid a hegy mögé, amint leesik róla a spot, már csak az előtte lévő hegyet lövöd...


talán azért mert mikor eltűnik a hegy mögött lévő hajó nem a vízre vált át a játék a hegy mögött hanem nyilván a hegyre. nem túl meglepő.


ezzel azért az a baj hogy a már kilőtt lövedék is elébe esik ennek hatására. pedig a spot vesztésének nem lenne szabad megváltoztatni a ballisztikát ha már repül a lövedék.


ha már repül a lövedék nem is változik meg. azért hülyeséget ne beszéljünk.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.423 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.