Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 2 hónapja #51365 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Kérdés
Nem Neked szólt, Rallye!

Ledgerinek itt és most nagyon igaza volt. Ne vitatkozni akarjatok vele, fogadjátok meg, amit írt, nem írom le ugyanazt, amit ő írt le még 1x! Ennyi.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #51368 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: VIII-as cirkálók költségei

Shogun írta:

ledgeri írta: Én azzal csatlakozom a beszélgetéshez, hogy nem véletlenül álltam meg (bármely statoldalon kítűnik) t8-nál: ott már jöhetett minden szemben, mégis kicsi odafigyeléssel +-ban voltam.
Szépen felhúztam oda, amit lehetett (ebben segített, hogy akkor kevesebb ág volt), ott jól játszva profit is jött, aztán gyűlt annyi pénzecske, hogy az az aspektus már a legkevésbé érdekel... Érdemes megállni ahol még jó az ember, és kiismerni a környezetet, beletanulni a dolgokba, és utána go!

Prémem, zászlóm csak abból esik ha küldi van, vagy adnak... eddig 3 euróm van a játékban, 1-1 karácsonyi láda minden évben.


Neked azért van egy MIssourid is, ami még prém nélkül is hozott vagy 150 milliót a 400 meccsed alatt :P

Pre-Missouri időszakban is már kezdett növekedni az egyenleg...

Most ránéztem, és 2016 10 hóban volt már 60 mill-em, addig amilyen sűrűn készült kép a portomró csak 10-20 volt a max... A missouri-t 29millióval vettem át... de tény első t10-es hajómat ugorva csak az első CB-kor vettem... Addig meg volt 1-2 ág ami húzandó..

Az is igaz, hogy mindenki maga tapasztalja meg a játékot, ez nem elfelejtendő!
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja ledgeri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51394 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés
A "viva lö frlansz" 1-es sorozatból minden duplikációval is hiányzik egy egység. 5 hiányzik , 12 kettős van. Azzal akkor így jártam?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51397 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Kérdés

Rallyefan81 írta: A "viva lö frlansz" 1-es sorozatból minden duplikációval is hiányzik egy egység. 5 hiányzik , 12 kettős van. Azzal akkor így jártam?


Nekem is ilyen leosztás lett a végére, de a "Gold of France" kampányban egyes küldetések (amikhez francia hajók kellenek) adnak konténert, illetve a záróküldetések 5-öt. Tegnap ledaráltam az első részét, így meg is lett a gyűjtemény.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51398 Írta: lharon
lharon válaszolt a következő témában: Hol lehet automatára kapcsolni az ALT billentyűt?

Srácok hallottam már róla 1-2 helyen de megtalálni nem találtam meg hogy hol lehet "bekapcsolni"
az ALT billentyűt hogy folyamatosan mutassa az adatokat a játékban , a segítségeket és válaszokat előre is köszönöm :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51402 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Kérdés
Hali!Tanácsra elenne szükség..Bismarckba 16pontos kapitány ült.Fejlesztett képzéssel a fele van meg,ami elég sok különbség már itt.Hol érdemesebb menni vele,hogy átképződjön még idén?Co-opban vagy randomban inkább.(nem adja csak részét a képzettségnek addig,ezért kérdezem..
Köszi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.401 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.