Csak egy gyors kérdés...

  • JohnBrawn
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 4 hónapja #56439 Írta: JohnBrawn
JohnBrawn válaszolt a következő témában: Kérdés
DE nekem nem kell acél sose lessz annyi belőle h tudjak venni hajót,viszont szén van és jól jönne ha betudnám váltani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56442 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Kérdés
Attól függ hogy a WG mostani "acélt mindenkinek" főpróbája hogyan sül el. Könnyen lehet hogy lesz még ilyen szintű acélosztogatás és így kláncsatán kívül is össze lehet szedni a megfelelő mennyiséget egy-egy érdekes hajóra. Egy biztos: inkább tartalékold az acélt, mert ebben a formában is értékesebb, mint beváltva 10x annyi szén.

Szén meg jön a napikból naponta 800db, és a T5-8-as hajók havatlanításából is jön nem kevés, plusz a napi 3 konténerből ha resource konténert választasz, abban is van min 400db/konténer.

Ezekből ki lehet számolni hogy mennyi szenet tudsz napi szinten összeszedni és abból kijön hogy mennyi napi meló, míg meglesz a kívánt mennyiség. És ha még kevés lenne, megy most egy ranked T6, aminek a végén ha jól rémlik 10.000 szén van. Igaz nem tudom, hogy nem prém hajókkal mennyire lehet ott érvényesülni, prémek közül a T-61-et dicsérik nagyon sokan, hogy viszonylag kevés meccsből is megvan a rank1 és a 10k szén.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • JohnBrawn
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 4 hónapja #56443 Írta: JohnBrawn
JohnBrawn válaszolt a következő témában: Kérdés
Jogos amit írtál,csak gondoltam 1500 acél nem sokat ér így magában,és mire lessz belőle egy hajóra lehet 50 éves leszek XD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56446 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Adj még egy félévet az acélnak... :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56449 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Kérdés

JohnBrawn írta: Jogos amit írtál,csak gondoltam 1500 acél nem sokat ér így magában,és mire lessz belőle egy hajóra lehet 50 éves leszek XD


Ha meglesz a PEF azzal is kiszedhető még 2019 acél. Ami így persze nem sok a 11.000-hez képest, de ettől még érdemes tartalékolni és ha nem is klán háborúzol, acél miatt lehet érdemes lenne nekiállni ha ennyire érdekel az acél kérdése és klán keresni hozzá, majd nekiesni amikor éppen aktív lesz, mellette még talán magasabb szintű rankedekből is jön acél.

Ha meg nincs még meg legalább egy 10-es hajód, akkor is érdemes tartalékolni, és nem elherdálni 15000 szénként, amit amúgy össze lehet szedni max 12 nap alatt a napi 3 resource konténerből, ha azok csak 400 szenet tartalmaznak, bármikor.
És a mostani napi feladatok (400-400) még ebbe nincsenek is beleszámolva.
Vagy ha oldasz fel és veszel közben credites hajókat amik szintén eléggé sok szenet adnak egy alkalommal magas szinten. Vagy a kis szintű prémhajók havatlanítása.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56451 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Kérdés
Én elherdáltam a meglévő szenemet az Aigle-re. :) Egész pofás kis ladik, játszani is jó vele.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.348 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.