Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 4 hónapja #56565 Írta: kg1003
kg1003 válaszolt a következő témában: Kérdés
Sziasztok!
Csak egy gyors kérdés! Mostanában van kedvem csak játszani, mert elvették a nyáron...
A Tirpitz-cel csináltak valamit? Már úgy értem negatív irányba! Nagyon nehezen találok el vele ellenséges hajót, ha igen akkor is nevetségeseket sebez! Azért vettem, mert egy jó farmoló hajó volt, jó csatákat mentem vele!

Előre is köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56569 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Kérdés
A januári napi küldetések teljesítéséhez mi kell?
Belépés
Indított, vagy nyert csata
???? Xp

A Happy New Year ládákba van mindenféle kirakó, meg falikárpit, kutyabőr, stb.
Ezek mire jók?

Ezeken az ajándék cuccokon eljutottam valamilyen kulcsos helyre, amiből egy már megvan.
Ezek a kulcsok mire jók? (Virtuális farok méregetésre, vagy van valami egyéb haszna is?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #56570 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Kérdés

hadtjuk írta: A Happy New Year ládákba van mindenféle kirakó, meg falikárpit, kutyabőr, stb.
Ezek mire jók?

Ezeken az ajándék cuccokon eljutottam valamilyen kulcsos helyre, amiből egy már megvan.
Ezek a kulcsok mire jók? (Virtuális farok méregetésre, vagy van valami egyéb haszna is?)


Dióhéjban...

Azok a collection, vagyis gyűjthető cuccok. Voltak közötte hasznosak és voltak haszontalanok is, mikor milyen lábbal kelt fel a WG. Most a PEF-el kapcsolatos gyűjtögetés van, azok jönnek a New Year 2019-es ládákból. (az első két heti feladatsor és a Mighty Prinz kampány során kapott ládákból már teljesítettem is, igaz a PEF kellett hozzá, de a jutalmak felejthetőek:
worldofwarships.com/en/news/development/...e-epoque-collection/ )
De vannak választható gyűjtések is, melyekhez a napi ládákból esik cucc. Érdemes megnézni neked mi kell és azt beállítani hogy azt szeretnéd gyűjteni. Jellemzően ezek a gyűjtések időkorlátosak, mert egy-egy eseményhez kötöttek.
Pl
- ha az Amerikai cirkálókat kedveled akkor érdemes a hozzájuk kapcsolódó American Cruisers Collection -t beállítani hogy ahhoz jöjjön hozzávaló. Jellemzően az alap álcafestések színösszeállításait lehet módosítani, de ha kiszedsz mindent és teljes lesz a készlet, akkor a T8-as Clevelandhez kapsz egy prémium álcafestést, ami nem kopik le.
- tavalyelőtt volt a wows 2 éves ilyen eseménye, akkor 5db prém festést lehetett kiszedni, 5db különféle T8-as hajóhoz (charles martel, kiev, z-23, new orleans és teljes gyűjtemény esetén a monarchhoz)

de magad is megnézheted ingame hogy melyik mit ad és eldöntöd mire gyűjtesz inkább.
Amit érdemes még tudni:
- a többször kapott itemeket be lehet váltani (4 vagy 5 áráért lehet 1 újat választani) és olyat lehet belőle venni ami nincs még meg, így gyorsítva a befejezést
- az Arsenalban van lehetőség ilyen gyűjteményekhez való ládákat venni és abból befejezni az adott gyűjteményt. (pl nekem a Dunkirk készlet onnan lett meg, ugyanis az event végén 1 item még hiányzott és duplák is elfogytak. Arsenalból két dunkirk láda vétele után teljesült és megkaptam a spéci kapitányt)
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hónapja Palánta által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #56571 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés

Palánta írta: Most a PEF-el kapcsolatos gyűjtögetés van, azok jönnek a New Year 2019-es ládákból. (az első két heti feladatsor és a Mighty Prinz kampány során kapott ládákból már teljesítettem is, igaz a PEF kellett hozzá, de a jutalmak felejthetőek:
worldofwarships.com/en/news/development/...e-epoque-collection/ )


A főjutalom tényleg felejthető( kivéve, ha az ajándékládából nem esik pl 300 dubloon)
De a 4 "kisjutalom" az 1-1-1-1 prémium nap. Amit tudsz egy kicsit szabályozni , ha csak akkor nyitod a ládát, amikor tutira be akarod fejezni az adott sort. ;)
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hónapja Rallyefan81 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56572 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Kérdés

Rallyefan81 írta:

Palánta írta: Most a PEF-el kapcsolatos gyűjtögetés van, azok jönnek a New Year 2019-es ládákból. (az első két heti feladatsor és a Mighty Prinz kampány során kapott ládákból már teljesítettem is, igaz a PEF kellett hozzá, de a jutalmak felejthetőek:
worldofwarships.com/en/news/development/...e-epoque-collection/ )


A főjutalom tényleg felejthető( kivéve, ha az ajándékládából nem esik pl 300 dubloon)
De a 4 "kisjutalom" az 1-1-1-1 prémium nap. Amit tudsz egy kicsit szabályozni , ha csak akkor nyitod a ládát, amikor tutira be akarod fejezni az adott sort. ;)

Ehhez nagyon tudnom kéne, hogy melyik ládából mikor mi eshet...
Még sajnos az se világos, hogy melyik kulcs mihez ad festést. Megpróbálok ma utána nézni, de félek kevés lesz rá az időm. Sajnos elkezdődtek a dolgos hétköznapok.

Jut eszembe, hogy lehet beállítani, hogy miből kérek designer elemet?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56573 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés
Profil-> collections->kiválasztod fent a kulcsokat és collect/don't collect.
Nincs mindegyiknél tudtommal ez az opció. :dry:
Hogy mit kapsz: a ládákra ráviszed az egeret és kiírja.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.426 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.