Csak egy gyors kérdés...

  • JohnBrawn
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 4 hónapja #56452 Írta: JohnBrawn
JohnBrawn válaszolt a következő témában: Kérdés
Nekem az Aigle nem kell mert nem szeretem az olyan rombolókat aminek nincs radarja.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56455 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Kérdés

JohnBrawn írta: Nekem az Aigle nem kell mert nem szeretem az olyan rombolókat aminek nincs radarja.


T6-ban ne is legyen radarja :D Viszont emiatt akkor eléggé kevés romboló tetszhet neked...pán ázsiai T8-10 és a Black.

A T9-es acélos Black-nek viszont lehet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • JohnBrawn
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 4 hónapja #56456 Írta: JohnBrawn
JohnBrawn válaszolt a következő témában: Kérdés
Valójában igen,elég szük így a választékom,de hát ha egyszer így tetszik...Am az Arsenalban is így vagyok,van bent vagy 10 vagy 15 hajó amit meglehet venni de nekem max 2 kelti fel az érdeklődésemet.és az 1 iket kifoglyák venni XD Marad 1 hajó XD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56459 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Kérdés

JohnBrawn írta: Valójában igen,elég szük így a választékom,de hát ha egyszer így tetszik...Am az Arsenalban is így vagyok,van bent vagy 10 vagy 15 hajó amit meglehet venni de nekem max 2 kelti fel az érdeklődésemet.és az 1 iket kifoglyák venni XD Marad 1 hajó XD


Persze, csak míg az Arsenalban van 13 hajó, addig a techtreeben van 60-70 közötti mennyiségben, csak romboló :) Plusz azok még amik nem is látszódnak ott.

Így ha mégis a Black mellett döntesz, keress egy klánt és hajrá, jó rombolósra mindig szükség van és még nincs rajtuk kláncsatában létszámlimit :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • JohnBrawn
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 4 hónapja #56476 Írta: JohnBrawn
JohnBrawn válaszolt a következő témában: Kérdés
Am Német rombolóm sosem volt,videók alapján mindenhol azt látom h Tier 6 tól van radar,vagy azokat kivették?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #56477 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés

JohnBrawn írta: Am Német rombolóm sosem volt,videók alapján mindenhol azt látom h Tier 6 tól van radar,vagy azokat kivették?

Hydroacustic , nem radar.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.376 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.