Csak egy gyors kérdés...

Több
3 éve 9 hónapja #64580 Írta: marcus
marcus válaszolt a következő témában: Kérdés
Maga a hajó, a tier társaihoz képest, jónak számít vagy nem? Most a buff/nerfekbe nem menjünk bele.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #64583 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés

marcus írta: Nem értem, nem szépen és érthetően kérdezek?
Mennyit érhet ez a hajó golban?


Mindenki arra válaszolt, amit kérdezett az úr, azaz, hogy mennyit ér.
A kérdés, amire választ szeretett volna kapni az úr , emígyen szólott vala:
"Mennyit kérnek dubloonban/goldban a hajóért , mert hivatalos oldalakon csak promóként van feltüntetve."

A hajó tierjében jól használható, ha normális kapitány ül benne.
Semmi extra, sokan nem tudják használni, lopakodni nagy, menekülni lassú.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja Rallyefan81 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: marcus, Luperator, Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #64589 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Bocsi rövid vélemény a prém hajókról Kb 10 db van de lehet hogy 15 dublonst egyért sem adtam. A kredit és xp hozamon kívül én semmi előnyét nem látom a tech tree-sekhez képest sőt fejleszthetőben némelyik jobban teljesít mint prém társa. Ugyanúgy ég ugyanúgy süllyed a prém hajó is. Természetesen nem mindegy ki vezeti de láttam már Tirpitzet is egy perc alatt süllyedni.Elnézve az árlistát több hajóm van 10 e felett személy szerint örülök hogy inkább fagyira költöttem a pénzt.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja akkufuro által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: marcus

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64590 Írta: marcus
marcus válaszolt a következő témában: Kérdés
Megmondom őszintén, én azért kérdeztem titeket. Egyrészt gondolom nagyobb tapasztalatok van mint nekem. Az az igazság én wotos vagyok jobban. Hajózni csak néha kikapcsolódás gyanánt, a co-op csatákat szeretem, csak kevés az xp ott. Nem szokásom semmivel se dicsekedni, se nagydobra verni. Én inkább az a fajta srác vagyok, hogy még ha jó dolgaim is vannak, vagy néha néha egy egy dolog az jó. Magamban örülök, és nem osztom meg, mert hátha más úgy venné le, hogy dicsekedek meg irigykedne és ezáltal fájdalmat okoznék neki. Amit nem szeretnék. Kép formájában megtudtam mennyit ér ez a hajó dubloonban, illetve pénzben. Írtam én wotos vagyok, nem szándékozom a wows csapatot pénzel tömni, mivel maga a játék nekem bonyolult, kicsit hülyének néz ki, hogy rengetek sziget van, és úgy játszanak mint a wotban, sziget mellé állnak kijönnek lőnek majd vissza. De itt nem tudsz úgy megállni mint a tankosban, meg elindulni sem. Kaptam egy ajánlatot amit amit nem tudom elfogadjam-e, nyilván amit írtatok, ezt én tudom mennyit enged a pénztárcám. Nem dicsekedés képen írom, és nem is akarok másnak fájdalmat okozni, ha éppen neki is tetszene ez a hajó, de kaptam rá 50%,os kupont. Most ennyit ér:11,571.85 Ft. És ennyibe kerülne kupon felhasználásával: 5,785.93 Ft.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Rallyefan81, Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64593 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Kérdés
5,785.93 Ft-ért én megvenném. Nem OP hajó, nem fog szétlőni mindent, de ennyit – ha hajlandó van rászánni –, megér szerintem. Ennyi.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: marcus

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64594 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés
4 doboz Marlboro többe kerül. ;)
Annyit megér.
Szerintem.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: marcus

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.451 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.