Csak egy gyors kérdés...

Több
3 éve 9 hónapja #64670 Írta: Campista
Campista válaszolt a következő témában: Kérdés
A bin filébe került a res mappa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64672 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Kérdés

Campista írta: A bin filébe került a res mappa


Már végignéztem az összeset és megtaláltam, köszönöm. Ugyanúgy átírtam ahogy eddig és behozta. Nem értem miért nekem kell ezt csinálni minden alkalommal de ez van. Ezt a szöveget meg amit küldött a support meg végképp nem tudom hova tenni. Köszi azért ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64673 Írta: sly41
sly41 válaszolt a következő témában: válasz
a bin fájl nyisd meg és ott találod nekem is ez van
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Lord

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #64674 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Kérdés
Mentem én is néhány csatát a foltozás után.

Alig voltak rombolók, pedig esélytelen volt vadászni rájuk hordozóval.

Légvédelem böszme, mint eddig is volt.



A három T10 hordozóból a brit továbbra is gyenge. Igaz, jól sebzett, de csak azért mert hosszú volt a csata és nekiállt az ellenfél egyedül bóklászni, így volt időm sebzést osztani. Azért az jelent valamit, hogy kilenc tüzet okoztam és kilenc!!! ezer tűz sebzésem lett a végére.

Midway brutális sebzést osztott torpedókkal. Új orosz hajóba - nem jut eszembe a neve - kettő!!! ezer sebzést osztott torpedónként. Nem vicc! Kettő ezret. Hogy nem szégyellik össze magukat ott a fejlesztők. Látszik, pénzért a jó édest is meg+-ná szárazon a bocskoros k****.

A japán T10 CV nem futott jó kört. Lassú élesítésű torpedóit már bárki kikerüli. A jó nép meg falkában közlekedik mindenhová mint a k... akarom mondani a hölgyek az árnyékszékre.

Kerestem a hordozókra a legendás modulokat, de nem találtam meg őket.

Nem úgy volt, hogy most kerülnek vissza a hordozókra?

Lehet, csak valamit félre értettem.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja Andurin77 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64676 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Kérdés
Midway-el mentem ma és a full 6 torpedó ami betalált valami hitvány sebzést adott be :D bő 100k feletti sebzés esetén is a vesztes csatánál 700-800 körüli base xp-t ad, nevetséges. A cv spot rendszer még be se jött, nem tudom az hogyan lesz, mert a rombolók zömét ha ki van kapcsolva a légvédelem (nagyon helyesen) akkor tudom felspottolni ha felette repülök át kb. Amikor bevezetik javaslom a rombolósoknak, hogy sose kapcsolják be, sokkal jobban járnak mert észre se fogjuk venni őket. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64678 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Ööö nem, a cv legendaryk nem kerülnek most vissza, legalábbis nem volt szó h 9.6-ban kerülnének "vissza". Most utoljára a "tervezett" új értékekről adtak ki infót h ezek kerülnének be (elöző csoportosokon nemtom volt-e nagy változás a teszt és a végleges között). Ilt lesz még egy pack, legalábbis special hajók ilt venezia, új orosz hajóknak nem volt kiírva legendary
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Andurin77

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.407 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.