Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja

Több
6 éve 7 hónapja #44505 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja
Atya ég....Szete bátyó! Te egy Kyr pusztítót lazán hazavágsz hatalomszavaiddal úgylátom! :pinch:
Nem is tudom ,hogy ezt most lájkoljam e vagy sem, mert a felét olvasás közben elfelejtettem :D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44508 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja
Évekig játszottam egy online stratégiai játékot... voltam klánban, voltam klánfőnök, voltam nagyobb, összevont-összeolvadt klánban diplomata... muris volt. Volt olyan, hogy két tengerrel arrébb akartam gyarmatvárost alapítani, csak közben ellentenger volt... leleveleztem, hogy betelepülhessek egy szigetükre, s ott építhessem meg azt a foglalóhajót, amivel még egy tengert tudok menni. Megengedték, a végén mindenáron be akartak venni alvezírnek, s nagyon sajnálták, hogy csak egy komplett, felfejlesztett várost - meg pár másikat, amiket szintén felfejlesztettem, ha már ott voltam -, kaptak cserébe... Volt olyan, hogy egy birodalom be akart nyomulni a tengereinkre... beleálltam egy diplomáciai levelezésbe, a vége az lett, hogy megkaptam tőlük: ha a klánunk feleannyira tud csak harcolni, mint én beszélni, akkor is messzire elkerülnek minket... nem is fordultak arra... eh, fiatalság, bolondság! :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Rallyefan81, Jaszon, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44522 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja
Jaj, de en ugy meghatodtam, olyan szp volt. Kar hogy sirva zokogo emotikont nem raktak ide lehetoseg gyanant a tisztelt holgyeknek es uraknak es persze Erzsi neninek. Igy csak emigyen valaszolnek a felhivasos kiherdetesul szant iromanynak:
Amen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44525 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja
Leírhatom ám röviden is, de úgy olyan snassz:

Tele vagyunk, ne gyüjjék ide senki! :sick:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: AtuqShaman

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • obsidianriver
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 7 hónapja #44540 Írta: obsidianriver
obsidianriver válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja

SeahawkHUN írta: Atya ég....Szete bátyó! Te egy Kyr pusztítót lazán hazavágsz hatalomszavaiddal úgylátom! :pinch:
Nem is tudom ,hogy ezt most lájkoljam e vagy sem, mert a felét olvasás közben elfelejtettem :D


MAGUS mindörökké! :woohoo:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44552 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja

Szete58 írta: Leírhatom ám röviden is, de úgy olyan snassz:

Tele vagyunk, ne gyüjjék ide senki! :sick:


Ezért is szeretünk! :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.304 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.