Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja

Több
6 éve 6 hónapja #46006 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja

Novver írta: Holnap estig bannolva vagyok chatről, szokásomhoz híven, bátran inveljetek bárhova.

Angyal Bandi, nem hiába hívogattalak divízióba annyiszor és nem válaszoltam... :D


Nos, nekem is kijárt egy ban, este 7 ig :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46010 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja
Na ezzel nem leszek népszerű, de ha klánban vagyunk, kicsit türtőztessük magunkat, mert sokan csak azt a három betűt fogják megjegyezni... inkább gyertek szakaszozni, ott nem tiltott a káromkodás és senki sem fog bannolni :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Rallyefan81, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46014 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja
Azt lehetőleg ne érjük meg, mint a mult héten ami volt a szomszédban, h idegen linkel be egy képet ide.... :blush: :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46032 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja
Szarkazmus és irónia. Azért nem jár ban. Kidühüngöd magad kultúr(h)áltan. ;) gg, wp, thx the help guys!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46062 Írta: Novver
Novver válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja

Rallyefan81 írta: Szarkazmus és irónia. Azért nem jár ban. Kidühüngöd magad kultúr(h)áltan. ;) gg, wp, thx the help guys!



Lehet ezt fogom választani. A vérnyomásomon nem segít de legalább bannolni nem fognak.

Sajnos nem vagy csak nagyon nehezen tudom megállni hogy ne küldjem el a sunyiba az agyhalottakat. Mert remélem hogy tanulnak a hülyeségükből hogyha már valaki a szemükre olvassa és legközelebb segítenek/teszik a dolgukat.



Pedig egy képet megnéztem volna. Igen cifrán tudok külföldi nyelveken káromkodni, de angolul talán a legkiforrottabb. Utólag persze szégyen amilyen szavakat használok, de szerintem abszolút megérdemelt.

Némelyiknek a lobotómia előrelépés lenne az IQ-jukat tekintve...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #46065 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja

Novver írta:

Rallyefan81 írta: Szarkazmus és irónia. Azért nem jár ban. Kidühüngöd magad kultúr(h)áltan. ;) gg, wp, thx the help guys!



Lehet ezt fogom választani. A vérnyomásomon nem segít de legalább bannolni nem fognak.


Próbáld meg ! ;)

A Verry good 8-10 "R" és kb ugyan ennyi "O" betűvel + a szokásos b+ a képernyőnek tud nyugtató lenni.... :silly:

WoT tapasztalat. :D Soha nem bannoltak. B)

Szerk.:
És tényleg ne érjük el , hogy tkp. más hülyesége/vélt butasága miatt megbélyegezzenek minket is. ;) Aki olyan , az úgy is veszi a lapot a játékban, máskülönben úgy is te vagy a hülye a szemében, me' mit írogatsz... :S
Nem vagyunk mi TV doktorok , Uri Gellerek , hogy távgyógyítsunk!
Világbéka! Vagy mi.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja Rallyefan81 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.274 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.