Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja

Több
6 éve 6 hónapja #46066 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja

BigaC írta: Na ezzel nem leszek népszerű, de ha klánban vagyunk, kicsit türtőztessük magunkat, mert sokan csak azt a három betűt fogják megjegyezni... inkább gyertek szakaszozni, ott nem tiltott a káromkodás és senki sem fog bannolni :)


Csak mondom, hogy kaptam már chatban bármiféle beszólás nélkül... Páran úgy gondolják, főleg szakaszban lévők, hogy együtt reportolják ugyanazt az embert, és már repül is a ban. Ehhez nem kell káromkodni, sajnos agyhalottak döntésére van utalva. Akárcsak a politikai választások. Ha Pl. veled egy win rate el rendelkezők közé tenne az MM, sokkal kevesebbet idegeskednél, káromkodnál, esetleg sokkal több complimentet kapnál, és kevesebb reportot. Egész egyszerűen azért, mert tudják, mit kell csinálni a játékban. Tisztelik is egymást, aki jobb a másiknál azt megdícsérik. Képzeld nálam is előfordul, hogy complimentelek és dícsérek valakit. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: AtuqShaman

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46068 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja

Novver írta: Mert remélem hogy tanulnak a hülyeségükből hogyha már valaki a szemükre olvassa és legközelebb segítenek/teszik a dolgukat.


Álmodozz csak ;) :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46072 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja

Rallyefan81 írta: Szarkazmus és irónia. Azért nem jár ban. Kidühüngöd magad kultúr(h)áltan. ;) gg, wp, thx the help guys!


Sajnos én aggresszívabb vagyok az átlagnál, nem tehetek róla. Ha belém kötnek vagy olyat mondanak ami nem tetszik, elég durva tudok lenni, és nem verbálisan. :(
Mivel a játékban nem tudok senkit állonpattintani, így kénytelen vagyok valahogy rendszabályozni, de legalábbis magamból kiadni a dühöt. És ezen egy normális MM nagymértékben segítene! Mellesleg sokszor visszafogom magam :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46075 Írta: Palee1987
Palee1987 válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja
Hmm te ilyen veszélyes ember lehetsz akkor... még jó hogy a gép előtt ülsz nem a kocsmában késelsz.. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46087 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja
S még mondják h társadalmilag nem hasznosak a számitógépes játékok... :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46088 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja

HardcorePunk írta:

Rallyefan81 írta: Szarkazmus és irónia. Azért nem jár ban. Kidühüngöd magad kultúr(h)áltan. ;) gg, wp, thx the help guys!


Sajnos én aggresszívabb vagyok az átlagnál, nem tehetek róla. Ha belém kötnek vagy olyat mondanak ami nem tetszik, elég durva tudok lenni, és nem verbálisan. :(
Mivel a játékban nem tudok senkit állonpattintani, így kénytelen vagyok valahogy rendszabályozni, de legalábbis magamból kiadni a dühöt. És ezen egy normális MM nagymértékben segítene! Mellesleg sokszor visszafogom magam :)


Mr. Fülig James? :lol:
Őszintén, megéri? Hülyét hülyére verni....? ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.244 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.