Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Steel Ocean

Több
8 éve 4 hónapja #10447 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Tengeralattjáró bevetésen.

Annyira, de annyira hiányolom WoWs-ból. Nagyon elférne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #10454 Írta: Carlson777
Carlson777 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
tEgnap meglett a level3as uboot . sajnos nem tudtam vele menni mert sokat várakoztatott.
rettenetesen nehéz velük jól játszani. Remélem egyszer majd nekem is ilyen jól fog menni, mint neked, Grat !!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #10461 Írta: Alex1966
Alex1966 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Üdv!

Én is jelentkeztem a flottához...:)

Alex!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 4 hónapja #10463 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
ez a játék anyira de anyira nagyon sz.r

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #10464 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Tegnap volt valami Steam probléma. Nézzetek rá a dolgaitokra, hogy minden rendben van-e.

vcsaba1968: Nagyon de nagyon nem értünk egyet. Ha nem lenne a WoWs csili-vili grafikája, sehol nem lenne tartalmilag a Steel Ocean tartalmához viszonyítva. Gyakorlatilag üresnek tűnik számomra a WoWs. Vannak ilyen-olyan akciók, de nagyjából ennyi. A kínaiak két dolgot csesztek el (egyenlőre) a játékukban. Na jó mondjuk hármat:
1. Ha már látták, milyen lesz a WoWs grafikája, nem kellett volna ezt a játékmotort erőltetni. Bár, ha az alap WoT grafikájához hasonlítjuk, annyival nem rosszabb.
2. A hirtelen gyorsuló és lassuló hajók, illetve a fura ívben forduló hajók problémája. Ez viszont csak paraméterezés prbléma szerintem.
3. Nincs még mindig hivatalos weblap (ami nem kínai nyelvű)
+1 Több szerver nagyon kellene, mert így elég bosszantó a távolság.

Az összes többi beépített elem. Most nem sorolom fel, úgyis látja mindenki, mindnek alapból benne kellett volna lennie a WoWs-ban.

Azért mégis pár dolgot említenék.

- Parancsnokok. Ha ilyen lenne a WoWs-ban, még mindig mindenki tanulgatná, mit és merre. Rendkívül összetett és érdekes része a játéknak.
- Eventek. Nem csak itt-ott egy akció, hanem tele az event lista. Egyénileg és flottáknak is.
- E-penis méregető. Alapból be van építve a játékba egy ranglista. naponta frissül és díjazza a kiemelkedő teljesítményű játékosokat.
- VIP nap és VIP csata. Szerintem nagy ötlet a VIP csata. Nem premium napot vesz a játékos (aminek nagy részében nem is játszik), hanem meghatározott számú VIP csatát vásárol, amit akkor játsz le, mikor akar.
- Flották. Régóta adósa a WoWs ezzel a játékosoknak
- Füstbomba minden hajóra. Hihetetlenül tágítja a taktikai lehetőségeket minden hajónak. Még a tengeralattjárón is viszek magammal. Sőt, csatahajón is.
- Tengeralattjáró. Ragozzam? Minden hajónem képviseli magát a WoWs-ban, de ez véletlenül kimaradt. Nagyon is van helye a játékban.
- Korrekt páncél adatok. Nem is kell részletezni.
- Mindenféle fegyvercsoportok játékos általi használata. Ha megtanulja valaki kezelni őket, messze jobban lehet vele teljesíteni, mint ha automata pufogtatna vele. Amúgy meg én úgy gondolom, én hajóm, én döntöm el kire lövöldözök.

Lehetne még sorolni hosszan, mert egy részére még rá sem jöttem, mi merre.

Biztos ebben is lesznek csaló programok, de nekem alapból tetszik, hogy nincs gyári csalás a torpedó irányzáshoz és nem utolsó sorban nincs végtelen torpedó spam a rombolóknál. Rombolózok én is, de nagyon kell figyelni, hogy maradjon a végére is hal, mert nagyon bosszantó, hogy ott száguldok el az ellenfél csatahajója mellett, és csak pufogtatok rá, mert korábban ellőttem a torpedó készletet. Annál nagyobb élmény úgy befejezni egy csatát, hogy az ellenfél utolsó csatahajóját beérem és egy sorozat torpedóval elsüllyesztem. Victory, killstreak, MVP, Touch ang Go, meg amit csak akarsz esik a rombolóval csata végén. Komoly játék élményt nyújt ám.

Nem győzöm elégszer hangsúlyozni, a WoWs-nak kellene mindezt tartalmaznia, természetesen azzal a grafikával és részletességgel, amit mindenki már jól ismer. Messze az egyik legjobb játék lehetne a WoWs.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #10467 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Hát kezdjük
a grafika felejtös
tulbonyolitott állandoan kiabál valamit ami angol tudás nélkül nem segit kb 6 kéz kéne hozá ,minden fene tudja mit fejlesz ki azt se tudod mi az nemhogy mire jo,gyakorlatilag egy böngészös játék szintje, a köd biztos jo csak elfelejti elmagyarázni hogy használd a javitás szintén a csaták hát én nem élvezem öket romboloval eszetlen torpedozás csatahajoval meg vársz a csodára a solyolszem mod egyszerüen baromság a hasonlo woowsos megoldással se értek egyet
Szoval a lényeg nekem nem jön be de te attol még élvezheted :)
még keveset játszottam vele de ne érzek indittatás hogy komolyaban belemélyedjek,ha nagyar lenne a játék akor több eélye lenne ,dee akor is tul molyolos az egész ha ilyesmire vágynék gyufábol épitenék hajo modelleket ,de ha ezt kellene csinélnom valoszinüleg a 300-adik db gyufát rendeletetés szerüen használnám és felgyujtanám magam :lol:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 4 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.231 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.