Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Steel Ocean

Több
8 éve 3 hónapja #10890 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean

vcsaba1968 írta: Csak egy kérdés kilépjek a flottábol mert mostanában nem fogok ott játszani és le is szedem a gépröl mert kell a hely.


Igen, ha úgy gondolod, már nem érdekel a játék, akkor érdemes kilépni, így a többiek nem számítanak rád biztosan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 3 hónapja #10895 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
OKOK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja - 8 éve 3 hónapja #10998 Írta: Phaser
Phaser válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Az utolsó megmaradt romboló nem akart harcolni, inkább elbujdosott.Megfosztott az 5 killes plecsnimtől :( Kénytelen voltam foglalni mert lejárt volna az idő.



Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 3 hónapja Phaser által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #11000 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Szép eredmény. Volt, hogy csatahajót nem találtunk meg időre és döntetlen lett. Volt némi morgolódás a chat-n.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Phaser

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #11001 Írta: Phaser
Phaser válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Mondjuk megértem a srácot,mert mikor utoljára láttam kevesebb mint fél HP-n volt és a WoWs-al ellentétben itt nem egészséges rombolóval egy csatahajó közelébe menni, de minden mindegy alapon azért megpróbálhatta volna :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #11007 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Teljesen jó elgondoláson volt. Ilyenkor inkább érdemes a Draw-ra játszani, mert több pénzt kap a csata végén.

Én meg lecseréltem a Helgoland-t a Kongo Proto-ra. Jelenleg ez utóbbi az Elite hajóm, amivel farmolom a napi 50 ezer silver eventet. Fordulékonyabb és nagyobb a végsebessége is. Igaz sokkal lassabban töltenek a fő fegyverei, de ha eltalál valamit, annak úgy nagyjából annyi is. A másodlagos fegyverei miatt szeretem igazán. nagyjából érzem már, mikor hová kell célozni, mikor rombolók próbálnak közel férkőzni. Általában elveszem a kedvüket a torpedózástól. Ha sikerül időben oldalt fordulni neki (aminek a romboló csak örülni szokott), akkor teljes oldal sortűz a másodlagos fegyverrel és már el is süllyed. Még jobb lenne, ha nem laggolna a játék, mert sokszor nem ott van a romboló, ahol én látom.


Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.261 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.