Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Steel Ocean

Több
8 éve 3 hónapja - 8 éve 3 hónapja #10539 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Röviden a lényege:

A játék készítői, fejlesztői, stb. karácsony alkalmából minden játékost megajándékoznak egy angol Repulse Level V premium csatahajóval.

A csatahajó nem magától jelenik meg a játékos kikötőjében, hanem ún. DLC formában kell letölteni.

Ezt a következő módon teheti meg a játékos:

- Kilép először a játékból
- Belép a Steam-be
- Megkeresi a Steam KÖNYVTÁR-ban a telepített játékot (lehet angolul Store??)
- Jobb oldalon van egy Hivatkozások menü
- Ebből kiválasztja a DLC menüpontot
- Megkeresi a Steel Ocean - Repulse Package csomagot és telepíti
- Becsukja a Steam-t
- Belép a játékba
- Megnyitja a Storage menüt
- Megkeresi a Non-battle item fület és megnyitja
- Itt található a Repulse csatahajó becsomagolva úgymond
- VIGYÁZAT!!! JOBB egér gombot kell a csomagon nyomni, amin megjelenik egy USE it felirat (ha jól tévedek) arra kattintson rá
- Ha van szabad kikötője a játékosnak, akkor oda kerül a csatahajó

Bármiféle baleset történne, mondjuk bal egér gombbal eladta véletlenül a játékos. Ebben az esetben van egy erre szakosodott fórum a Steam-n (a Legtöbb bejegyzést tartalmazó) ide be kell írni a Felhasználói nevét a játékosnak és a megfelelő zóna időt, mikor történt a baleset. Ígéret van rá, hogy a fejlesztők visszaadják a véletlenül eladott csatahajót.


Nagyjából ennyi.

Más. Én még ezeket az eventeket is megcsinálom, mert ennyivel is kevesebbet kell vásárolni.



Ha ezt látjátok, nem kell megijedni. Nem harap a medve. Próbálom kitanulmányozni, hogyan és mi módon működik a flotta szervezése és managelése. Ezt csak úgy tudom megoldani, ha csinálok egy flotta bejegyzést, amit én vezetek. Sok menüpont csak így érhető el. Hátha keletkezik ebből is egy kisebb összefoglaló.

Utolsó szerkesztés: 8 éve 3 hónapja Trucker39 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #10540 Írta: Alex1966
Alex1966 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Ismét köszönet az infóért...igyekszem... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #10543 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Ezzel az Event-l meg naponta lehet 90 Merit-t szerezni, ami azt jelenti, hogy két naponta lehet venni egy parancsnokot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #10544 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Némi nehézségek (nem túl bonyolult személyiséget képviselő csapattársak) árán, de sikerült megszereznem a tengeralattjáró parancsnokot. Ezzel együtt egy német Level V-s tengeralattjárót is.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: geotigris9

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja - 8 éve 3 hónapja #10547 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Ilyet is lehet. Már lehet magyar zászló alatt is csatába menni. Tudom, nem nagy dolog, de nekem kifejezetten tetszik.





Sajnos pénzbe kerül, méghozzá elég sokba.

Aki kiszeretné próbálni, mert mondjuk sok pénze van, az adja be a jelentkezését a második magyar flottához (legalábbis még nem találtam többet).

A Flotta, amit készítettem, megmarad, nem kívánom törölni. Nagyon jól lehet vele a Flottás dolgokat tesztelni. Legfeljebb majd később más irányítja.

Level II-től lehet jelentkezni és magyar nyelv a hivatalos a hajók közötti kommunikációban. Nem automatikus a csatlakozás, mivel ezt is ki szeretném próbálni, hogyan működik.

A nevét meg már korábban írtam: Hungarian bears
Utolsó szerkesztés: 8 éve 3 hónapja Trucker39 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #10549 Írta: difectly
difectly válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Hungarian bears <-- vééégem sirsz xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.279 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.