Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
4 éve 11 hónapja #59543 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mért is kéne nyerni, miért is kéne sebezni, miért is kéne killt szerezni, miért is kéne pontot szerezni tokenekért, MIÉRT IS KÉNE JÁTSZANI EZZEL A HULLADÉK, KOMOLYAN, HÉTFŐ DÉLELÖTT VAN, SULI, MUNKAHELY NINCS?!





t8-assal t10, aztán t6, de ugyanúgy bukó, semmit se lehet csinálni, SEMMIT, OP-ságot se érzem, ja, lexingtonnal összeszedek 156k sebzést 2 killlel, ja, ha SENKI SE MARAD a csapatból akkor valóban OP, vagy ha Tirpitz gyök 2-vel megy előre akkor a hulladék amcsi torpedókkal is el tudom találni....
meg lexivel t6-8-ban 45k dmg-gyel vagyok második, MÁSODIK, azt azért már ne 6 def ribbonom volt, ennyi xp-t azért az nem ad)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59545 Írta: Alex0303
Alex0303 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nincs mit foglalkozni ezzel a fossal, főleg nem pénzt költeni rá. Mint írtam feljebb, nálam ez már február óta így megy... Érdekes, hogy minden mutatóm emelkedik (Personal Rating, Average Damage, Avg. experience), de a win ratem az már hónapok óta folyamatosan zuhan, nem is kicsit... Régen állítom, hogy ha csak egyedül játszol társ nélkül, randomban, rohadtul nincs köze itt a győzelmi aránynak a teljesítménnyel. Ezt be is lehetne bizonyítani könnyen, hogy napokon keresztül elindítod a csatát és aztán kilépsz, ugyan az lesz a győzelmi arányod átlaga mint az adott utóbbi időszakban. Csak ezt nem lehet kivitelezni, mert a rohadékok 1-2 ilyen eset után kizárnak, nehogy az orruk alá dörgöld...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59547 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Dühöngő

Grievous írta: Mért is kéne nyerni, miért is kéne sebezni, miért is kéne killt szerezni, miért is kéne pontot szerezni tokenekért, MIÉRT IS KÉNE JÁTSZANI EZZEL A HULLADÉK, KOMOLYAN, HÉTFŐ DÉLELÖTT VAN, SULI, MUNKAHELY NINCS?!


Harcostárs!
Érettségi szünet van! B) Így most jól lehordtad a 14-17 év közöttieket... :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59548 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
de ez csak Mo-on, nem? :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59555 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Grievous írta: de ez csak Mo-on, nem? :silly:

Az agyhalottak mindig/mindenhol ott vannak.. XD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59557 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ti most érettségiző fiataljaink esetében használtátok az agyhalottak kifejezést?? :woohoo: :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.446 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.