Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #59561 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
NAAAAGYON FÁÁÁJ A fél éven keresztül gyűjtögetett OVERVALAMI free XP x777% zászló a levesben Drága leves a harmadiknál ugy gondoltam most már nyerünk a negyediknél biztos nyerünk de mostmár nem lehet hogy veszítsünk DEE LEEEHET a végtelenségig JÓ HOGY MENNEM KELL A GUMISHOZ! PÁÁ WOT !
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 4 éve 11 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #59562 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Dühöngő

leopardusz írta: Ti most érettségiző fiataljaink esetében használtátok az agyhalottak kifejezést?? :woohoo: :silly:


Én csak arra gondoltam, hogy tökmindegy, hogy suliidő van-e vagy nincs. Bár az oktatási rendszerünket nézve az a fajta értelmezés se biztos hogy teljesen valótlan sajna...
Utolsó szerkesztés: 4 éve 11 hónapja chapo990 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59563 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

chapo990 írta:

leopardusz írta: Ti most érettségiző fiataljaink esetében használtátok az agyhalottak kifejezést?? :woohoo: :silly:


Én csak arra gondoltam, hogy tökmindegy, hogy suliidő van-e vagy nincs. Bár az oktatási rendszerünket nézve az a fajta értelmezés se biztos hogy teljesen valótlan sajna...


Nem csak az oktatással van baj... Általános társadalmi gondok vannak...
Ez tükröződik itt is...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59575 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Rallyefan81 írta: Nem csak az oktatással van baj... Általános társadalmi gondok vannak...
Ez tükröződik itt is...


Ne bántsd kapitánytársainkat, Rallye! Jusson eszedbe, mit mondott – a városi legendák szerint – Churchill az amerikaiakról:

„Nem igaz, hogy amerikai barátaink nem képesek logikusan és racionálisan dönteni. Igenis tudnak logikus és racionális döntést hozni – miután minden más lehetőséget kipróbáltak.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59578 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
:lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59580 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Szete58 írta:

Rallyefan81 írta: Nem csak az oktatással van baj... Általános társadalmi gondok vannak...
Ez tükröződik itt is...


Ne bántsd kapitánytársainkat, Rallye! Jusson eszedbe, mit mondott – a városi legendák szerint – Churchill az amerikaiakról:

„Nem igaz, hogy amerikai barátaink nem képesek logikusan és racionálisan dönteni. Igenis tudnak logikus és racionális döntést hozni – miután minden más lehetőséget kipróbáltak.”



Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.440 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.