Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 11 hónapja #63920 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én: high caliber, confederate, witherer, kraken.
Többiek: "Mert a useless cv miatt bukjuk a csatát" (kezdőszett) :D

Hálátlan dolog ez a hordozózás :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63926 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Amikor egy amúgy gyenge napon ... gyenge eredmény is születik.

Viszont öröm, hogy már csak nagyon kevés van hátra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #63942 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tudom hogy rendben van meg ez így normális sőt természetes nincs benne semmi különleges meg én vagyok a hibás de azért KAPJÁK BE Ezen kelleni dolgozni nem az új káoszos küldifalon és értesítéseken

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 11 hónapja #63957 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Miénk volt 3 cap, egyet elvesztettünk de még maradt 2 cap a szigetek mögött. Hajóarányban ugyanúgy állunk, 3 és fél perc múlva vége a csatának és majdnem 800 pontunk van. Semmi mást nem kéne csinálni, mint ráülni az eredményre és kihasználva a fedezéket várni a támadást. Erre páran úgy döntenek, hogy inkább meghalnak a francba. 3,7 milla potenciális sebzéssel széttorpedóztak és szarrá gyújtottak, mert a radaros cirkálónk egyszer sem radarozott. A rombi nem spottol és a colorado meg nem afk volt, végig jött mögöttünk csak egyszer nem lőtte el magát és bujkált. (ezek a szabotőrök kapják meg napi 7 reportomat és őszintén remélem, hogy pár ilyen csata után a wg visszarakja őket co-op módba büntetésként). Az érthetetlen az, hogy ha lehozzák valakinek a csatát akkor mi a picsának megy előre megöletni magát ha egész csata alatt szó szerint semmit nem csinál? Ezek veszik el az ember kedvét a játéktól, aki nem akar játszani az hagyja az egészet és játsszon mással de ne a többiek játékát rontsák már el, mert engem viszont érdekel, hogy jó eredményem van-e. Elhiszem, hogy őket nem érdekli, hogy győznek-e vagy mennyi az xp vagy PR amit kapnak, de aki szarik rá az menjen a picsába co-op módba.



Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63960 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Azért aki 9xpt hoz össze azt coopba se .
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Lord

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63980 Írta: old_sergej
old_sergej válaszolt a következő témában: Dühöngő
Sajnos a dd-vel hiába tartom spot alatt a fél ellncsapatot,max 10K spot dem amire képesek mostanában.Nem hajlandóak lőni,mert akkor ő is felspotolódik és esetleg visszalőnek-A radart meg inkább hagyjuk,mert újabban a radaros hajók,főleg a ruszkik,a lehető leghátul campingezve csak gyújtogatni akarnak,a csata kimenetele egyáltalán nem számít.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.518 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.