Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 11 hónapja #63858 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Andurin77 én is gondoltam erre csak akkor megkérne valakit hogy szerezze meg neki a plecsnit .
És ugyan itt tartanánk .
Olyanok akik valami prém cuccal koricálnak mi legyen ?
Tegnap volt egy csatám t9 ben ahol én lettem a csapatban a 3 legjobb .
Ez azért szerintem kimeríti a szemetet összefújta a szél . Nem volt sok gondja az ellenfélnek velünk ...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63860 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem állítom, hogy tökéletes megoldást találtam ki mérgemben.

Azért gondoljunk bele. Mostanában már 30-32 ezer játékos is van fent esténként EU szerveren, ha valami nagyüzem van. Biztosan lenne közöttük olyan is, aki mással szerezteti meg a plecsnit. Sokkal többen lennének, azok akik premhajóban értelmetlenkednének, de - és itt a lényeg - a legtöbb része a játékos állománynak maga szerezné meg a kellő tapasztalatot.

Premium hajókkal eszetlenkedőkkel most sem lehet mit kezdeni. Van neki (vagy anyukának) pénze, hajót kisírja, megveszi és ...semmi tudás mögötte. WG meg örül, mert eladott egy újabb pixel hajót.

Szerintem tökéletes megoldás nincs is erre a problémára, mint ahogyan egyetlen szűrő sem szűr tökéletesen.

Ha már 50 százalék meg lenne szűrve a csatákban, már akkor jelentős és legfőképpen minőségi javulás lenne a játékban. legalábbis így gondolom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63864 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Andurin77 írta: Például: Legyen az utolsó 100 csatád átlag sebzése 75000.



Ezt már korábban írtam,
Te sebzel 50 ezret BB-be, én sebzek 50 ezret DD-be, ki a hasznosabb a csatában? ;)
Azaz meginkább dmg farmolás menne, a BB-k teljesen használhatatlanok lennének.. De még a CV-ket is jobban kutatnák...


Nehéz....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 11 hónapja #63865 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az, hogy változóak az eredmények már majdhogynem megszoktuk... De az nekem még mindig nem világos, hogy a Jean Bart, ami full túlélésre van húzva, modulokkal is az hogy tud ennyire gyúlékony lenni egyik napról a másikra. Ebben a pár napban nagyon szép eredményeim voltak vele, ma meg konkrétan minden szalvó gyújtja. Nem túlzás, ezt komolyan mondom. 8 perces csata alatt felváltva kell használnom a javítót meg a hp töltést és amikor látom ezeket az egy lövedék betalál gyújtásos undormányt már tudom, hogy nyugodtan megvárhatom azt a harmadik tüzet is ami jön fél percen belül. Egyik nap nagyon jól bírja, másik nap meg minden gyújtja egy szalvvóval vagy akár egy nyomorult friesland lövedék is. RNG meg a faszom, a wg olyan szépen elmagyarázza, hogy mekkora esély van az ilyenekre és ezt el is fogadom. A furcsa az, hogy egyik napról a másikra óriási különbség van még e téren is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63866 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Megyen ez... csak éppen nem annak a csapatnak, amiben én is vagyok.

Napok óta ez van. Tudom, ilyenkor kell másik hajóoasztályt, tier-t, játékot, stb. váltani.

De szeretnék egy kitűzőt vagy mit megszerezni velük, ezért erőlködök.




Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63878 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Srácok kicsit kezdek csodálkozni hogy hogyan lehet a t9 német csatahajónak nem feltünően szar statja.
Tudom hogy nagyon hülye vagyok a játékhoz .
De az nem normális hogy én szemben állok az ellenféllel nem az oldalamat mutatva 5-10 k között sebeznek a látóhatárol . Én vissza lövök mindegy milyen távolrol oldalát mutató hajónak 0-1200 között sebzek . Ha nagy mázlim van melletem az rng még a 2500 is előfordul .
Azt megszoktam hogy a német hajók égnek a csata elejétöl esküszöm szerintem a matrózok gyújtják azt a sok tüzet . Vagy az f10 lenyomása után automatikusan felgyullad 5 percen belül . És amikor torpedót gyüjtök tuti a vízbetörés .
Így hogy a francban lehet ezzel játszani .
Biztos velem van a baj .
Érdekes módon ha valamelyik videóst nézem neki nem azzal megy minden ideje hogy oltsa ezt az olajos hordót .
És nem basszák le szemböl első felszpotolás után a hp felét a túlsó pályárol .
Nekik lepattan minden .
Engem meg citadeláz egy cirkáló közép távrol .
Nem értem mi az oka hogy a francia Jbt ködobásnyirol nem tudom átütni .
Még coopban is egy lomha célpontnak való .

Nem értem hogy egymás után 2 csatában t5 ön a csapatom felsorakozott a hátam mögé és mikor megjelent az elllenfél feladták mindhárom cap elfoglalását és elfutottak .
Nem értem hogy mi a fenének mentem randomot a t9 en kívül ami eredménye nem szokott érdekelni .
Egyáltalán miért ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.449 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.