Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 11 hónapja #63851 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nekem 295-nél állt meg a 2. direktíva után. Jöhetne egy hír, ami ad még 5-öt :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63852 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Myrsky írta: Nekem 295-nél állt meg a 2. direktíva után. Jöhetne egy hír, ami ad még 5-öt :)

Ranked híreket "olvastad"? Jaszon mondta, hogy van másiknál is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 11 hónapja #63853 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Érted a csata elejétől fogva befészkelem magam, a fél enemy csapatot én tartom fel, kívülről védem a foglalópontot, mindjárt nyerünk erre a jómadarak elő mernek jönni a biztonságot nyújtó sziget mögül. Ráadásul izumo ami elég jól bírja a pofonokat. Nem vagyok mérges, nyertünk de az ilyeneket nem értem...




Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #63854 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Megjegyzem, lehet én sem csinálom jól, hogy JB-el rambózok elől kb mindig, tapasztalataim szerint az esetek legnagyobb részénél bejön, nem igazán tudnak velem mit kezdeni. Most is 6 ellenféllel szemeztem. Ha dd van a közelben és jönnek a torpik akkor én sem maradok és más csatahajóval a bismarkon kívül nem is mennék ennyire előre de az, hogy a csata után már még mindig szó szerint full hp-al hajókázni az nagyon necces. Mondom, nem vagyok mérges ilyenkor ha nyerünk :D csak furcsálom ;) ha vesztünk, akkor ér meg egy reportot...
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja Lord által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63855 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Dühöngő

Rallyefan81 írta:

Myrsky írta: Nekem 295-nél állt meg a 2. direktíva után. Jöhetne egy hír, ami ad még 5-öt :)

Ranked híreket "olvastad"? Jaszon mondta, hogy van másiknál is.


Igen, minden hírnél összeszedtem, és a twitch heti küldikből is megvan mind.
Ha más nem Vasárnap meglesz a napi nyerem3nyek utolsó 2 kontijából.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63857 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem értem, minek erőltetik a jóemberek a T10 hajókat. Azt gondolják talán, hogy majd a hajó megnyeri helyettük a csatát?

Ahogy ezeket a népeket ma elnézegettem felülről, T5 hajó is sok lenne nekik.

Ma mentem 11 csatát, bármelyiket ide linkelhettem volna, a Dühöngőbe. Egy kaptafára készült szinte az összes.

Nagyon kellene már valami szűrő vagy bármi, ami a hülyéket egy bizonyos szint, PR, kiosztott sebzés, vagy banánszedés, bármi, csak szűrje.
Amíg valaki nem ugorja meg a következő tier kritériumát, addig ne engedje mondjuk csak azt a szintet coop csatákba. Ha T5 vagy és kihúztad a T6 hajót, azzal csak coop-t mehetsz, míg a T5 kritériumát nem teljesíted. Azt a sok plecsnit átszerkeszthetnék valami ilyesmire szerintem.
Nem kell megalázni a piroskákat. Legyen szép neve, meg egy kitűző mellé. Olyasmi, mint a hordozóknál van.
Például: Legyen az utolsó 100 csatád átlag sebzése 75000. Ha ezt megszerezted, vagyis mentél olyan száz csatát, ahol a számláló szerint megálltad a helyed, megkapod a plecsnit és e mellé mehetsz végre randomot T6 hajóddal is.

Minden hajóosztályban kitalálni egy megfelelő szintet, ami azért nehéz is de deljesíthető is. Persze hozzá kötni a hajóosztályok használatát is.

Mire kibirkózza Pistike a 100 csatát megfelelő szinvonalon, megtanulja azt a hajót kezelni, megtanul célozni és nem mellesleg a térképet is megismeri. És örül, mint Juliska, Pistike farkának, hogy milyen ügyes volt és végre mehet magasabb szinten is.

Tudom, álmodik a nyomor.




A következő felhasználók mondtak köszönetet: Foxtrot, Shardik4, Lord

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.419 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.