Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
8 éve 10 hónapja - 8 éve 10 hónapja #1497 Írta: Jacktor
Jacktor válaszolt a következő témában: Dühöngő
De vadászraj van nálad is 1 nem? Ha azt ráküldöd az egyikre, akkor az már nem tudja a torpedósokat támadni (legalábbis míg le nem szedi a vadászod)... A másik vadász meg max az egyik torpedós rajod tudja vegzálni, addig a harmadikkal meg lehet lépni a célpontra :-)
Utolsó szerkesztés: 8 éve 10 hónapja Jacktor által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja #1498 Írta: argaies
argaies válaszolt a következő témában: Dühöngő
Szerintem nem érdemes vadász repcsit vinni japán hordozóval. Az amerikai vadász században egyel több gép van és ha csak nem vagy magasabb tier, mindig az amerikai nyeri a dogfightot. A hangárban is kevés a bevethető gép.

A repülőgép hordozó nagyon könnyen megtudja megfordítani a csata menetét, érdemes megvédeni. Én mindig felajánlottam a segítségem ha amcsi cirkálóban ültem. Csak terelje fölém az ellenséges vadászokat és pikk pakk megszabadulunk tőlük. :)
Gyakran a csata elején, a repülőgép hordozók megpróbálják egymást gyorsan kiiktatni. Ilyenkor is lehet nekik segíteni.

A japán hordozók elég gyorsak és nehezebb őket észrevenni, ha együtt tudsz haladni a csatahajókkal, cirkálókkal, a légvédelmetek összeadódik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja #1499 Írta: Jacktor
Jacktor válaszolt a következő témában: Dühöngő

argaies írta: Szerintem nem érdemes vadász repcsit vinni japán hordozóval. Az amerikai vadász században egyel több gép van és ha csak nem vagy magasabb tier, mindig az amerikai nyeri a dogfightot.

Az rendben van, de míg megy a dogfight, addig az amerikai vadászraj nem tudja támadni a torpedósaidat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja #1501 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nekem még csak a Hosho van meg, 1 vadász raj. Ha amerikai van szemben, a legközelebbi célokat támadom és próbálok pontot elérni. Hiába küldöm ellenük a vadászaimat, nem egészen egy percen belül már végük is van. Onnantól kezdve meg szabad a vásár. Gyorsan pár torpedó találatot beviszek közeli célokra, mert kb 5-8 perc múlva már nincs egyetlen gépem sem. Nos, ilyenkor kilépek a fenébe.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja - 8 éve 10 hónapja #1503 Írta: argaies
argaies válaszolt a következő témában: Dühöngő

Az rendben van, de míg megy a dogfight, addig az amerikai vadászraj nem tudja támadni a torpedósaidat.

Ez így van, csak szerintem ez nem elég.
Ha jól emlékszem 2 vadász rajod lehet a japánoknál? Vagy max 3.
Akkor 2-3 körben zavartad meg az ellenfeled és ő lelövi az összes vadászod a végére. Utána már ugyanott vagy mintha nem is hoztál volna vadászt, kivéve hogy egy rajjal kevesebbet irányíthatsz.
CBT-ben jellemzően a Bouge és Independence-t hozták 2 vadász 1 bomber setup-al. Ellenük nagyon rossz volt játszani. Egy full torp, bomber setupal legalább volt esélyed kiiktatni egyből a csata elején.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 10 hónapja argaies által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 10 hónapja #1504 Írta: argaies
argaies válaszolt a következő témában: Dühöngő

Trucker39 írta: Nekem még csak a Hosho van meg, 1 vadász raj. Ha amerikai van szemben, a legközelebbi célokat támadom és próbálok pontot elérni. Hiába küldöm ellenük a vadászaimat, nem egészen egy percen belül már végük is van. Onnantól kezdve meg szabad a vásár. Gyorsan pár torpedó találatot beviszek közeli célokra, mert kb 5-8 perc múlva már nincs egyetlen gépem sem. Nos, ilyenkor kilépek a fenébe.


Magasabb tierben jobb lesz a helyzet. Több irányítható rajod lesz mint az amerikainak. A baráti cirkálóknak pedig sokkal jobb lesz a légvédelme.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.385 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.