Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
8 éve 9 hónapja #1439 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
A sebzés típust ismerés, csak a citadella érdekelt volna, de akkor csak a hp-n látszik :whistle:

Ok, ez mi? 2 torpedó repülő a szigettől 2 méterre dobta le a torpedókat és 0 sebzésel kivégzet. Normális? Következő a szigetről fog indulni?

Ilt miért van nekik t5-ös hordozó? Vagy csak wg és szokjak hozzá, ha a wotnál megszokott, hogy pl full t7-ben berak 1db t5-öst az egyik csapathoz.
kepfeltoltes.hu/150706/shot-15.07.06_11....kepfeltoltes.hu_.jpg

Azért 1 gépet lelőttek :P
Előtte pedig jó kört mentem

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1445 Írta: Jacktor
Jacktor válaszolt a következő témában: Dühöngő
A legjobb mikor egy 5-ös amerikait rak be a 4-es japánoddal szemben. Nagyjából már az elején el lehet indulni a másodlagos ágyúkkal harcolni, mert a repcsiket tök felesleges felküldeni :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1449 Írta: HUN_Bear
HUN_Bear válaszolt a következő témában: Dühöngő

Jacktor írta: A legjobb mikor egy 5-ös amerikait rak be a 4-es japánoddal szemben. Nagyjából már az elején el lehet indulni a másodlagos ágyúkkal harcolni, mert a repcsiket tök felesleges felküldeni :-)


Igazából ezt a Langley is megcsinálja, ha látom, hogy amcsi hordozó van ellenem akkor már tudom, hogy Hosho-m esélytelen...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1451 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ilyenkor kell a Hosho-val gyorsan valami közeli csatahajót eliminálni. Mire megtalál az ellenfél vadásza, legalább legyen némi sebzés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja - 8 éve 9 hónapja #1452 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Huh, ez a Myogi :S

Véletlen a motor helyett a C testet raktam rá :D De legalább jobban néz ki így, mint mikor a nagy semmi volt a 2 belső ágyú között. AMúgy mintha az álcafestés eltünt volna róla. Ma lettem 8-as, majd raktam rá egy -4-es festéket.
Érdekes ez az xp-credit, pl itt:
kepfeltoltes.hu/150706/shot-15.07.06_17....kepfeltoltes.hu_.jpg
kepfeltoltes.hu/150706/shot-15.07.06_18....kepfeltoltes.hu_.jpg
kepfeltoltes.hu/150706/shot-15.07.06_18....kepfeltoltes.hu_.jpg

Myogi:
kepfeltoltes.hu/150706/shot-15.07.06_19....kepfeltoltes.hu_.jpg
kepfeltoltes.hu/150706/shot-15.07.06_19....kepfeltoltes.hu_.jpg

Mi lett volna, ha nyerünk:

kepfeltoltes.hu/150706/shot-15.07.06_19....kepfeltoltes.hu_.jpg

Ma vettem meg a Kuma , furcsa volt, hogy rögtön tier5-be dobott be, de ez van. Itt jutott eszembe, ami már felmerült, hogy miért csak 1 össz cirkáló vonal van, ha japán ágban könnyű cirkáló (Kuma) meg nehéz cirkáló.
Kuma helyett nem lehetne kérni Kitakami-t? :blush:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 9 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1454 Írta: Kisokka
Kisokka válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ha már Myogi...Kölön öröm, ha egy olyan csónakban evezhetek, ami T4-es létére messze alulmarad mindentől, amivel összefut, de ez van, valahogy kiszenvedem vele a Kongo-t és a hordozót(jobban nem is szopathatnák a népet, hogy ebből nyílik, de mindegy). De amikor T7-be rak be, az maga a gyönyör:


Valamilyen szinten mázli, hogy az Atlanta velünk volt, de mi ez a baromság? Nehogymár 3 szinttel feljebb dobáljon, mert agyf@aszt kapok. 60-ból 6 találatom volt, mert ha közelebb megyek hozzájuk, instant halál. Pont ezelőtt a meccs előtt határoztam el, hogy 10 km-em kívülre semmire nem lövök, mert időpocsékolás(10 km-en belül is az), erre bekúr ilyen csatába, hát oké.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.415 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.