Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
8 éve 9 hónapja #1462 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő

Kisokka írta:

Grievous írta: Huh, ez a Myogi :S

... AMúgy mintha az álcafestés eltünt volna róla. ...


El kell keserítselek, az csak egy csatára szól :cheer:


Akkor nem költök többet :D Végül is gyanús volt, hogy csak 12k-t kértek érte :whistle:



AA lövegeket ki/be kapcsolására a P gomb szolgál, beállításoknál, hogy van beállítva?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1464 Írta: Jacktor
Jacktor válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az álcafestéseknél/zászlóknál van egy "Auto supply" gomb. Ha arra rányomsz, akkor automatán újra felrakja őket minden csata után.

Panzerheki: Azt írja hogy valahol már be van állítva a bal Ctrl (gondolom valami fontos opcióra), ezért nem tudod máshol beállítani (nézd a 2. oszlopban is és töröld ki ha ott nem használod).
Amúgy a minap sikerült végre beállítanom nekem is, hogy már tudja klikkelni a térképen (ez a Ctrl+lal függ össze - mondjuk nálam a jobb oldalival mert a nyilakkal játszom).
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Panzerheki

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1465 Írta: GunnersHun
GunnersHun válaszolt a következő témában: Dühöngő
Valaki nem tudja, hogy hol lehet megváltoztatni a a ctrl-x kombinációt? Mert szívesen áttenném az egérre a lövegek rögzítését.
A settings-controls-nál nem találtam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1466 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Van ilyen opció? Jó tudni :blink:

Eddig jó nap, 3 bukta, 1 döntetlen és 1 nyert meccs. De a nyert is... : Kuma-val van 1000hp-m, kapok egy torpedót, 500 hp+ vízbetörés, megcsinálom, van 50hp-m, majd meghalok. Most mi van? Javítás után kell várni 1-2secet, hogy rendesen betöltsék a lyukakat, vagy mi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja - 8 éve 9 hónapja #1467 Írta: GunnersHun
GunnersHun válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nekem is a haver mondta!
A javításnál tényleg van egy "hatás idő" kb. mint a hp visszatöltésnél a csatahajóknál ott is kis idő kell míg feltöltődik a kiszámolt szintre.
Ja és ugyanúgy ctrl+x-el tudod kikapcsolni.

Grievous írta: Van ilyen opció? Jó tudni :blink:

Eddig jó nap, 3 bukta, 1 döntetlen és 1 nyert meccs. De a nyert is... : Kuma-val van 1000hp-m, kapok egy torpedót, 500 hp+ vízbetörés, megcsinálom, van 50hp-m, majd meghalok. Most mi van? Javítás után kell várni 1-2secet, hogy rendesen betöltsék a lyukakat, vagy mi?

Utolsó szerkesztés: 8 éve 9 hónapja GunnersHun által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1469 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Kezd megint terjedni valamiféle Aim assist MOD. Ma két, egymást követő csatában egylövéseztek Omaha cirkálóból, ami ráadásul manöverez folyamatosan.
Olvastam, hogy az Ázsiai szerverről már kitiltották, a többi szerveren még "gondolkodnak" a fejlesztők, hogy csalásnak menősül-e, avagy csak kis játékos segítő program.

Korábban már leírtam minden hasonló programról a véleményem. Ha nem bánjátok, nem írnám le még egyszer, mert a moderátoroknak sok dolga lenne. :angry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.416 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.