Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
7 éve 3 hónapja #33215 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Rendben van, megkeresünk :evil:

azt kéne megértened, h itt a hszok nem csak előzetes moderátori megtekintés után kerülnek ki fórumba, hanem csak leirod, a fórummotor kiteszi, ennyi. Azt ugye nem várod el a moderátoroktól, hogy folyamatosan kövessék mindegyik témát és azonnal módositsák, töröljék ha nem tetszik nekik? Tudod, ők nem ebből élnek, mindegyiknek van saját munkája, családja, élete..., a modi tevékenységet a szabadidejükben végzik
Ergo, nem kell nekik feltétlenül dolgot adni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Krisztian
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 3 hónapja #33217 Írta: Krisztian
Krisztian válaszolt a következő témában: Dühöngő

leopardusz írta: Rendben van, megkeresünk :evil:

azt kéne megértened, h itt a hszok nem csak előzetes moderátori megtekintés után kerülnek ki fórumba, hanem csak leirod, a fórummotor kiteszi, ennyi. Azt ugye nem várod el a moderátoroktól, hogy folyamatosan kövessék mindegyik témát és azonnal módositsák, töröljék ha nem tetszik nekik? Tudod, ők nem ebből élnek, mindegyiknek van saját munkája, családja, élete..., a modi tevékenységet a szabadidejükben végzik
Ergo, nem kell nekik feltétlenül dolgot adni

Már bocsi, de ezt Te várod el, nem én. Az hogy beírogatsz arra, ami nem tetszik, nah AZ NEM TETSZIK. Capish? Nem Te döntöd el. Értem, hogy nem érted, és remélem nem múltál el 18 éves.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33218 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Dühöngő
Huha, én merjek szólni, annyi cheat ban után???? :evil: :silly:

Leírta mindenki a lényeget, ez egy majdnem zárt kis család, összefutunk jövet menet. Egymást nem, de a wows majmokat szidjuk, akik miatt szar a játék, meg a wg csapatát, de egymást nem. Ez úgy hívjuk, tisztelet... a másik játékossal szemben....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma, leopardusz, llw99, Jan2_Hun, DragonZ, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33219 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő

Krisztian írta: Már bocsi, de ezt Te várod el, nem én. Az hogy beírogatsz arra, ami nem tetszik, nah AZ NEM TETSZIK. Capish? Nem Te döntöd el. Értem, hogy nem érted, és remélem nem múltál el 18 éves.

Öcskös, ez nem csak az én elvárásom, ez a mások iránti alapvető tisztelet íratlan, de kőbe vésett szabályai között van... :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33223 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én is annyi vagyok. Hogy kocsmában mi a szokás, nem tudom ,nem járok oda :silly:
De itt a fórumon először is megtehetem xDDDD, másoccor meg, , mindannyian ezt mondjuk, igy próbáld meg elhinni h itt nem megfelelő a stilusod. Kocsmában lehet az :silly: :silly: (bocs de most már ez is jár :lol: ).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Krisztian
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33225 Írta: Krisztian
Krisztian válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tényleg próbáltam finom lenni, meguntam, nem írtam, hogy ÉLES karddal vágom le az ilyen buzikat. Lehet helyszínelni, itt 1 kéz, jéé itt is. Csocsil
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Krisztian által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.439 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.