Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
7 éve 3 hónapja #33299 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tegyük hozzá, hogy te is minuszba voltál :lol: bár gondolom gyökérke belement a torpedódba, de a csapat sem volt jobb, ennyi...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 3 hónapja #33300 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ugy értem összeszedte nekem az öszes sánta béna és vak szobanövényt akik között még minusz egyel is elsö vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33309 Írta: Benign_Wolf33
Benign_Wolf33 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Töröltem pár destruktív hozzászólást, ez az off topikban a legoffabb téma, de mások sértegetése, meg nyilvánvalóan erkölcstelen dolgok itt se férnek bele. (A nagy csöcsök se férnek bele Laci :D )
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Benign_Wolf33 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33314 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Jól van már, 3 akizuki meccs, 3 bukta, próbálnék valamit csinálni, de az ágyú átütése nem létezik, NC-nek a felépítményét nem bírom átütni HE-vel, AP-val is csak (144 találattal se gyújtottam fel). 2. meccsen mikor rám jön egy mogami, leesett az fps-em 5 alá zoomban, MIRE FEL ÉS MIÉRT?! Kitorpedóztam, de ő is engem. 3. meccsen befoglaltam egy bázist, majd az automata fordító rendszer szigetnek vezetett neki, füstölök, mert az ellenfél csapatának a 90%-a úgy gondolta, hogy jön felém, de aztán a sziget 1pixeles sarkába akadok be, kijutok, de felspotolnak, ibuki kiszed, DE MEGINT LEESIK ZOOMBAN AZ FPS-EM?! Kösz, csapat meg sehol, de 1-3-nál léptem ki a csatából...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33317 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: Dühöngő

Grievous írta: Jól van már, 3 akizuki meccs, 3 bukta, próbálnék valamit csinálni, de az ágyú átütése nem létezik, NC-nek a felépítményét nem bírom átütni HE-vel, AP-val is csak (144 találattal se gyújtottam fel). 2. meccsen mikor rám jön egy mogami, leesett az fps-em 5 alá zoomban, MIRE FEL ÉS MIÉRT?! Kitorpedóztam, de ő is engem. 3. meccsen befoglaltam egy bázist, majd az automata fordító rendszer szigetnek vezetett neki, füstölök, mert az ellenfél csapatának a 90%-a úgy gondolta, hogy jön felém, de aztán a sziget 1pixeles sarkába akadok be, kijutok, de felspotolnak, ibuki kiszed, DE MEGINT LEESIK ZOOMBAN AZ FPS-EM?! Kösz, csapat meg sehol, de 1-3-nál léptem ki a csatából...


mondtam AP-val lőjj! He nem létezik a hajón csak gyújtásra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 3 hónapja #33318 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az Aobával tilitolozott a füstömben pont állt amikor kilötem a torpikat hát perszehogy beleindult :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.406 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.