Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
7 éve 3 hónapja #33189 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Dühöngő

Krisztian írta: Játékot pihentetsz? Én csak a Charlie Wilson háborúja címü filmet tudom felhozni, egyszerűen azt sem értem, mi a faszról írsz.


Akkor már ketten vagyunk mert én sem értem az írásod :lol:
Zárszóként : ha törölted a WoWs játékot akkor keres egy másikat és költs oda 100k-t évente ill az adott fórumon sírj. ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33191 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Dühöngő

jkova62 írta: Eddig nem volt divat a trágár szavak használata itt, főleg nem más kapitányokkal szemben. Mindenki nevében tiltakozom. Ha nem szereted a játékot, töröld. Ha mérges vagy azért, mert nem megy, ilyen bárkivel előfordul. Nem tudom hány csatád van, de egy idő múlva szerintem másként fogod látni a játékot.
Ez nem lottó, hogy nyerni lehet vele. Az élmény, a jó és rossz sorozatok, a jó és rossz döntések egyvelege. Az, hogy ki mennyit költ a játékra magánügy. Ha úgy érzed, hogy sokat fizettél valamiért és nincs arányban a kapott teljesítmény, akkor el kell gondolkodni, kell-e egyáltalán foglalkozni vele.

Ui: kapitányt nem sértegetünk. Véleményt, kérdést, tanácsot, azt lehet.


Nagyon bízom benne, hogy nem is itt lesz szokás a trágár beszéd. Teljesen egyet tudok veled érteni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Eper, Corvinus, Justice, Jaszon, kg1003, jkova62

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Krisztian
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33195 Írta: Krisztian
Krisztian válaszolt a következő témában: Dühöngő

jkova62 írta: Eddig nem volt divat a trágár szavak használata itt, főleg nem más kapitányokkal szemben. Mindenki nevében tiltakozom. Ha nem szereted a játékot, töröld. Ha mérges vagy azért, mert nem megy, ilyen bárkivel előfordul. Nem tudom hány csatád van, de egy idő múlva szerintem másként fogod látni a játékot.
Ez nem lottó, hogy nyerni lehet vele. Az élmény, a jó és rossz sorozatok, a jó és rossz döntések egyvelege. Az, hogy ki mennyit költ a játékra magánügy. Ha úgy érzed, hogy sokat fizettél valamiért és nincs arányban a kapott teljesítmény, akkor el kell gondolkodni, kell-e egyáltalán foglalkozni vele.

Ui: kapitányt nem sértegetünk. Véleményt, kérdést, tanácsot, azt lehet.

Te mikor lettél moderátor? Majd intézik, ahogy ismerem őket.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Krisztian által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33196 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ezt kell megérteni, h nem csak a moderátorokat zavarja a nem megfelelő szóhasználat ;)
S mivel felnőtt emberek, nyomban szólhatnak is érte B)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: DragonZ, Jaszon, kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Krisztian
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33198 Írta: Krisztian
Krisztian válaszolt a következő témában: Dühöngő
Azt azért tudod, hogy Rivanka vagyok, és néha sírok, messze nem annyit mint Te. De mind1, Amúgy Panzerheki is megtanulta a nevem szerintem a Roonjával, mert zömében azért játékban vagyok jó, Veled is csak összeakadok. Nah aztán a sírást majd átértelmezed. És most finom voltam, nem akarok elmenni személyeskedni. Csocsi.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Krisztian által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Krisztian
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 3 hónapja #33201 Írta: Krisztian
Krisztian válaszolt a következő témában: Dühöngő

leopardusz írta: Ezt kell megérteni, h nem csak a moderátorokat zavarja a nem megfelelő szóhasználat ;)
S mivel felnőtt emberek, nyomban szólhatnak is érte B)

Szerintem ezen a fórumon tök felesleges külön beírni, eléggé moderált, ami maradhat az marad is, ami nem, meg nem. Viszont már ez a bejegyzés is törölhető, mert semmi témába sem vág, off

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.440 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.