Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
7 éve 1 hónapja #36601 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az én tapasztalatom az h a cirkáló fölé nem érdemes bemenni. erős a légvédelmük, különösen az oroszoknak, bekapcsolja az AA boostot és kész. Pláne oroszokot messzire kikerülöm, hatalmas távolságból megmocskol... Na persze, orosz... Már erőst várom az orosz csatahajó meg hordozó ágat h legyen egy kis balansz... :evil: :P

sokkal jobb egy BB fölé berepülni, mégha egy NC is az, mint az orosz cirkák.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gizmo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36620 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Itt is látszik hogy a játék előre eldönti ki fog győzni és annak a félnek kedvez !!!
Oldalról küldtem bele abba a szemétládába , bár nem merőlegesen, de mikor én vagyok IOWA val ez nem szokott gondot jelenteni az ellenfélnek, akkor is szét citadelláz !!!!! itt meg lepattant a salvo -ból 11 !!!!!


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gizmo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Hellgor70
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #36622 Írta: Hellgor70
Hellgor70 válaszolt a következő témában: Dühöngő




Sajnos a végén tényleg elrontotta az a köcsög wg.....Pedig olyan jól indult...
De legalább mindenkit elküldtem a wg fa..ára. Aztán lehet máshová is....:)
Csak adná ég hogy egyszer ott valamelyik kretén ukrán olvasná (aki tud magyarul;)))) )
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja Hellgor70 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • tmage
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #36657 Írta: tmage
tmage válaszolt a következő témában: Dühöngő
Banyek, tök jól halad a meccs, erre elmegy a HUD...








Csak nálam játsza azt a kliens, hogy néha elkezd villogni a HUD (célkereszt, térkép, gyakorlatilag minden GUI elem) játék közben, aztán pár másodperc (20-30) múlva el is tűnik, és csak a kliens újraindítása állítja helyre ?
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja tmage által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36673 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Dühöngő

tmage írta: Banyek, tök jól halad a meccs, erre elmegy a HUD...








Csak nálam játsza azt a kliens, hogy néha elkezd villogni a HUD (célkereszt, térkép, gyakorlatilag minden GUI elem) játék közben, aztán pár másodperc (20-30) múlva el is tűnik, és csak a kliens újraindítása állítja helyre ?

Nem, nem csak nálad. Bár már nálam nem jelentkezett hosszú ideje. Lehet átment hozzád :) Ez ilyen kis WG-s ördög mint a Mátrixból a Smith ügynök, egyszer itt egyszer ott :p

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36675 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Dühöngő

jkova62 írta:

Gizmo írta:

tyer82 írta: Csak gratulálni tudok a WG-nek, hogy a csatahajó osztályt így lebutította az úszó célpont és roncs szintre.... 10-11 km-ről egy romboló szarrá éget és ezt te csak tehetetlenül nézheted (AP-val 1000 Hp /találat sebzés kb., oké, ilyenkor mondják azt, HE-vel kell lőni, mert az AP nem robban, ami igaz is, de azért egy 40 cm átmérőjű lövedék, ha keresztül megy a hajón, azért ha nem is robban, de okoz némi sérülést, a hajó két oldalfala között nem légüres tér van, mint a WG egyes tagjai fejében....).


Az tény, hogy túl gyúlékonyak a BB-k! Nem csak a DD éget porig, hanem cirkálók is!
Érzek én is némi finomhangolni valót ezen is, de a BB-knek nem is a DD-ket kellene 10-11km-ről támadni! ;)
Az értelmesebb cirkálósok tudják a dolgukat.
Engem sokkal jobban zavar a BB-kel, cirkálókkal kapcsolatban az agyon nerfelt légvédelmük, és a buffolt CV-k relációja! Röhejes amikor két torpedó vetős, és egy bombázó raj ráesik egy csatahajóra! A sansztalan kategória túlélni, de ha túl is éli valami csoda folytán a BB a találkozást, a benyelt sebzéssel a csata további részében csak egy nagy, olcsó, kövér kill bárminek!

Jó példa volt erre a Clevland, AA tunning setup-al! Mostanra a 68-as AA nem ér egy halom szart sem, míg a nerfelés előtt komoly tényező volt a légvédelme a CV-k, BB-k védelmében.... :blush:


Sziasztok!
A leírtakkal részben egyet értek. Az utóbbi pár napban T8 cirkákkal megyek és tapasztalom, hogy a légvédelmük mintha erősebb lenne, mint volt. Nem tudom, hogy a CV sek mit mondanak erről, de például a Kutuzov 3 as és 4 pontos légvédelemmel és alkalmanként repcsivel gyakorlatilag leírtja a légi rajokat, van úgy hogy kettőt is. A kézi kijelelős 4 pontos nincs is rajta. Mondhatnánk, hogy nem jól csinálta a CV-s, de nem egy-két csatáról van szó. Nekem olyan érzésem van, mintha a 6.2. vel egy kicsit adtak volna a cirkálóknak valamit és akkor a sebzésükről amit adnak még nem is beszéltünk. Kéne egypár CV-s vélemény is szerintem erről és/vagy más cirkálóstól is.

Üdv,


Hát ez szerintem max a kutuzovra igaz, merthogy prém hajó. Az én Moskvám szart sem ér légvédelem tekintetében még az AA skillel sem... Pár repcsit lelő ugyan, de érdemben nem tudja megoldani a süllyedj már el köcsög problémát.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gizmo, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.445 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.