Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
7 éve 1 hónapja #37965 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Pontosabban: Majd megmutatjuk h ha fejre állsz sem fogsz nyerni féle random MM :evil: :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #37968 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
de basszus ha nem szerzek egy szilikon billentyüzetet akor ma vennem kellet volna egyet :evil:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37970 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tegnap és tegnapelőtt nektek is végig szopóág volt?
Alig nyertem egy két csatát. Mindenhol vagy elsőként kiszedtek, vagy a csapat volt agyhalott. Pedig előtte 3-4-5 napig minden jól ment, már azt hittem, hogy tudok játszani :)

Aztán feketeleves, és folyamat szopacs.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37977 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Dühöngő
nekem leugrott a WR-em 40%-ra az utóbbi napokban... a többi statom meg emelkedik (kill, dmg, XP), logikus nem? :)
egyik nap volt egy jó menetem a Baltimore-al és Montana-val, Baltival 10 citadellát lőttem, szerintem rekord. de azóta kompenzál a WG :D de ma is teszek egy próbát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Hellgor70
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 1 hónapja #37978 Írta: Hellgor70
Hellgor70 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az előző fiókommal én három billentyűzetnél tartottam :D :whistle: B)

A szilikonnal az a baj, hogy fáj az ujjadnak az asztal mikor nyomod a "A" vagy "D" gombokat
Hogy azt mondja "fordulj már Te istenverése.. FOOOORRRDULLLLJ....."

vcsaba1968 írta: de basszus ha nem szerzek egy szilikon billentyüzetet akor ma vennem kellet volna egyet :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37981 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Dühöngő
A tegnapi napom a WoWsban :

55.26 -ról 55.12-re.
Ez nem sima szopóág volt hanem mélytorkos...

Csak G.Kurfürstel mentem mert 19pontosra húztam a kapitányt (tudom hogy 3 zakó után váltás vagy kilép :) de be akartam fejezni a kapitány képzést. ;)
kb 20 csatát toltam le cc 120k átlag sebzéssel de a csapatom a sima nyertes csatákat is "simán" elbukta.... :angry: egyszerűen vicc volt, még szakaszban sem ment, ahol én megjelentem az tuti bukta csata lett...
FLAMU OMNI szakasz ! csapatomban ! :woohoo: na végre ! simán nyerünk, végre megtörik bukószéria ;) gondoltam én kis naív a csata elején... flamut lőtték ki legelsőnek majd egy nagy zakó lett a csatából....
Majd késő este mikor már feküdnöm kellett volna le, naná hogy ekkor... volt 3 v 4 nyertes csata.
Ma elkezdem a 17 pontos Yamato kapitányt felhúzni 19 pontra, félve de a tegnapi nap eredményeivel felvértezve lépek be a játékba. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.520 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.