Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
7 éve 1 hete #38050 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
i bassza meg mán...
Nálatok is van olyan ujabban, h hordozóval menve, mintha bugolnának a repcsik? Megfogom vadásszal az ellenséges vadászt, erre légiharc közben egyszerűen eltávolodik az enyémtől, hazamegy v altos támadást indit... :angry: Másik, h egyszerűen nem reagálnak a parancsra, van h többször is ki kell adni, ide menj, oda menj... Amikor a vadászt ráküldöm egy ellenséges repcsire, az utolsó előtti peccs óta sokszor csak melléjemegy és megáll. alig lehet ráakasztani az ellenséges gépre, egyszerűen nem lehet ráklikkelni... Mi a jó franc ez????????????????????/ :evil:
Másnál ujabban nincs ilyesmi? :S

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hete #38053 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem visz rá a lélek, hogy cv-zek, Ryuujou megvan, de a mostani cv variálás óta nem játszódtam vele (egy coopot mentem, de furcsa volt ez az egérgomb megcserélése).


Miért ilyen szeszélyes ez a North Carolina?! Egyszer adja magát ,hogy tudok 100k-t sebezni, máskor meg örülök, hogy eltalálok valamit, hogy arról lepattan-e a lövedék, az már más kérdés. Mindegy, Iowa lassan megvan, 10k xp, nem fogom kifreezni most már. (csak Iowa-ig akarok elmenni az ágon, Montana nem izgat)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hete #38063 Írta: SgtBala
SgtBala válaszolt a következő témában: Dühöngő

leopardusz írta: i bassza meg mán...
Nálatok is van olyan ujabban, h hordozóval menve, mintha bugolnának a repcsik? Megfogom vadásszal az ellenséges vadászt, erre légiharc közben egyszerűen eltávolodik az enyémtől, hazamegy v altos támadást indit... :angry: Másik, h egyszerűen nem reagálnak a parancsra, van h többször is ki kell adni, ide menj, oda menj... Amikor a vadászt ráküldöm egy ellenséges repcsire, az utolsó előtti peccs óta sokszor csak melléjemegy és megáll. alig lehet ráakasztani az ellenséges gépre, egyszerűen nem lehet ráklikkelni... Mi a jó franc ez????????????????????/ :evil:
Másnál ujabban nincs ilyesmi? :S


Csak a küldi miatt veszem elő a cv-t. Nem is vagyok jó cv-s, de ahogy olvasom nem is leszek :angry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hete #38072 Írta: Tomryx
Tomryx válaszolt a következő témában: Dühöngő

leopardusz írta: i bassza meg mán...
Nálatok is van olyan ujabban, h hordozóval menve, mintha bugolnának a repcsik? Megfogom vadásszal az ellenséges vadászt, erre légiharc közben egyszerűen eltávolodik az enyémtől, hazamegy v altos támadást indit... :angry: Másik, h egyszerűen nem reagálnak a parancsra, van h többször is ki kell adni, ide menj, oda menj... Amikor a vadászt ráküldöm egy ellenséges repcsire, az utolsó előtti peccs óta sokszor csak melléjemegy és megáll. alig lehet ráakasztani az ellenséges gépre, egyszerűen nem lehet ráklikkelni... Mi a jó franc ez????????????????????/ :evil:
Másnál ujabban nincs ilyesmi? :S


Hát akkor nem hülyültem meg és jól láttam. Egyszer nekem is kiment az ellenfél a csatából , és utána egyből csinálta az ALT-ot. :(
A második is jelentkezik nálam. pl odaküldök két osztagot az ellenfél vadászára, és később látom az egyik csak ott álldogál és nem is csatázik. Valahogy nehézkesebb lett az egész irányítás. Előfordul az is, hogy csak nehezen tudok másik egységet kijelölni a jelenlegi helyet....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hete #38074 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ma esti utolsó csata mondom top tier vagyok Bismarkkal biztos jó lesz.
Csodálatos csapat hogy a fene vinné el ezeket a 0 IQ okat.



Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hete #38084 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dühöngő
Remélem nem találom meg azt a nyomorultat, amelyik kitalálta, hogy az iskola szinteken ne legyen kézi célzás repülőgépekkel!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.492 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.