Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
7 éve 1 hónapja #37982 Írta: HUNknight
HUNknight válaszolt a következő témában: Dühöngő
Van egy olyan érzésem,hogy szeretnék elérni a wotos színvonalat itt is. És az a sz*r,hogy a legjobb úton haladnak afelé!
Hajóvásárlás jegelve! Játék jegelve!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #37987 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Hellgor70 írta: Az előző fiókommal én három billentyűzetnél tartottam :D :whistle: B)

A szilikonnal az a baj, hogy fáj az ujjadnak az asztal mikor nyomod a "A" vagy "D" gombokat
Hogy azt mondja "fordulj már Te istenverése.. FOOOORRRDULLLLJ....."

vcsaba1968 írta: de basszus ha nem szerzek egy szilikon billentyüzetet akor ma vennem kellet volna egyet :evil:

Kell mert valami barom állandoan telehammuzza a bllentyüzetemet. :lol:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37996 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Dühöngő

Grievous írta: Szonár/radar azért zavar, mert pl mentem yuugumoval, 10-11km-re volt egy moskva, valahol a pálya szélén, köztem és közte volt egy sziget, az jelezte a rendszer hogy fel vagyok spotolva. Szonáros dd nem volt a közelben, se cirkáló.

Shimanál azért annyi volt ,hogy előtte Montanaék szedtek szét, ugye elég későn rakott be, így a bázis körül voltam, a csapatom emg elment lemminget játszani (meg is haltak), az ellen is lemmingezett, de ők életben maradtak, így annyira sok hp-m nem volt, aztán jött 2 dd...

NC-vel meg csak akkor spotolodtak fel a bb-k, meg az a 1-2 ca, mikor olyan 13-16 km-re voltak, 2 cirkálónk megállt egy sziget mögött, ahogy a dd is, TIrpitz valahol mögöttem volt, csapat másik fele, meg végig rongyolt a pálya másik felén.

Netet nem tudom nagyon felhozni, sok fájlt szoktam letölteni, ott nem szokott megszakadni a letöltés (firefox-szal töltöm le, ha lenne kisebb megszakadások a letöltések is félbemaradnának). Meg csak csata betöltésekor szokott kivágni, azt látom, hogy ISD_TITLE, és akkor már garantáltan kidobott...





Istenem. próbálnék Yuugumoval játszani, de mindjárt eladom a francba és hagyom az ijn dd ágat... 3 meccs, 15k sebzés, bukó, 1k sebzés bukó, 15k sebzés win. Próbálnék rendes torpedós dd-ként játszani (ellen megkerülve küldöm a törpedókat), csak 3-5 dd, ebből 90%-a t10-es, ilt minden bb kifordul elülök, 2. meccs volt az, hogy ott annyira sok értelme nem volt, oldalasan előre menő gröbe-t vagy mit próbáltam 7.5-ről kitorpedózni, de most vagy az, vagy bemegyek a map közepén lévő bázisra, ahol a fletcher volt felspotolva és kilövetem magamat. IJN dd-ket minden gunbopat megeszik, akizuki talán az ami tud is valamit tenni, de annak pen gondjai vannak.

Áh, akizuki AA hol van?! Shoukaku rám száll, 2 torpedós raj, 2 bombázó raj, 2 vadász raj, lelőttem ŐT REPCSIT?! (jó, 52-es az aa érték), jó, kifordulni se tudok a torpedók elől, 1k hp-m votl, csapat meg lemming hordaként elment a bázistól, védtelen hagyva azt, Ranger meg nem tudom hova a francba vitte a vadászait, mikor az ellenséges gépek fölöttem voltak. 4k sebzés, halál, istenem...



A Yugumoval en is kuszkodok, semmivel nem jobb mint a Kagero viszont +1 tier. Amikor kifejlesztettem beprobaltam a 8 km-es torpedot, aztan rajottem hogy baromira nem jo, hogy a torpedoim megallnak az ellenseges hajok elott, igy visszaraktam a 10 km-eseket. Nem mellesleg a tomenytelen radaros hajo negligalja a 8 km-esek effektiv haszlatat, mivel konkretan elhullassz mielott barmit csinaltal volna. Kell meg 120k xp szoval megprobalok sietni... A Shimi remelem kellemesebb elmeny lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37997 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nekem tetszik a Yagumo, bejövős. Elit, de már ujra van rajta vagy 100.000 xp... B) :lol:
Biztosabb a 10 kmes torpi, sajna sok a DD ujabban. amugy remek álca, gyors pontos ágyúk, na meg a torpedóduplázó is, igazán nagy tűzerő... :evil:
Radartól nemigen tartok, ha benyomják fordulok s el, hamar letelik az idő, egy távolodó DDt nemigen lehet jól sebezni... De utána visszatérek :evil:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 1 hónapja #38003 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ezt mg elveszti nekem a nagyeszü N.C.







persze ciklon hogy az orosz rombolok tudjanak torpedozni.az NC maradt a végére foglalja a b-t az a a mienk van olyan 150 pont hátrányunk iron neki foglalja ac-t és pontal nyerünk ha az ellen foglal is egyet.De nem ö megkeresi a német csatahajot de nem tudja kilöni igy vesztünk.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #38006 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Yuugumo füst nélkül? Biztos vagy benne? :D

Nekem Kagerou se igen hozta meg, 2x4-es eloszlás lehet, hogy irl jó volt, csak ingame meg ha félrecélzol, vagy csak fordul az ellen, akkor várhatsz az újratöltésig...

Nem értem miért ennyi a dd, mindenki azzal szeretne menni vagy mi?
De én azt se értem ,hogy a francba sikerült tegnap vagy mikor a 6-7 dd-s felállás, mikor a rendszernek MAX ÖTÖT kellene raknia oldalanként (ami így is sok, 6-7 meg pláne)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.430 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.