Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
7 éve 2 hete #38350 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nekem megvan Yama, elég kellemes, csak a megállok és elkezdek tolatni, ha kell szitut el kell játszani vele néha, mert szétégetik a cirkálók, de elég lassan lúdul meg nálam, így néha az is gond :/ (meg lassan áll meg). Egy kis távolságot kell vele tartani, de 9.3 km-es a másodlagosom, az is tud néha meglepetést okozni.


Tegnap nem volt időm wowsra, most mentem gyorsan 3 kört, de ettől a Grobetől agybajt kapok, hetes hajók szedik szét az alaptestet...
2. meccsre le tudtam szorozni, de frontban voltam ,mert egyedüli 9-es volt, de így eltűnt a fél hp-m, mire észbe kaptam ,mert folyamat gyújtottak és fronton keresztül szedték el rendesen a hp-mat, aztán jött egy ciklon, hogy sebezni se lehessen normálisan. Jött egy torpedóraj a gnei-re, de aztán felém közeledtek ezek, 1 talált el a hajó hátuljánál (gondolom leghátul), -12k hp, KÖSZI -.-" Aztán 1k pontot elértük, MIKOR TUDTAM VOLAN MÉG MIT LŐNI. Ez a pont rendszer is néha felhúz, Tudom ,hogy döntetlen elkerülése véget lett, meg játék ösztönzőnek, de így néha elszáll a sebzési lehetőség.








Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #38351 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Igen én is azt a tolatós "taktikát" játszottam meg Yamatoval úgy nézett ki beválik, közbe 5 hajó lőtt a csapat meg végignézte. Ahhoz képest jól bírta a japó vas de sajna a végén a túlerő győzött le. Féltem hogy lassú lesz nagyon meg lomha, de Izumo után felüdülés komolyan.

A 9 es németről szomorúan olvasok, pont ő a következő kiszemeltem, rég ki van fejlesztve csak kredit kell rá még. Eddig más kezekben elég jól szerepelnek átlagban pedig. Meg rendszeresen pattintanak broadside is. A szitkozódásomra meg jön a válasz, hogy "armor". A modulokat elnézve inkább a lőtávon döbbentem le. Bár felszereléssel biztos növelhető inkább ott is a másodlagosra gyúrok majd. Csak azt nem tudom majd a Bismark kapitányát rakjam e bele. Bismark marad mégiscsak Bismark ! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #38352 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
A másodlagos nálam most ugyanannyi, mint Bismarcknál, de ha jól láttam a másodlagosok test csere után nem változnak (10.6km). Armor tényleg nincs, pedig ez külsőleg egy nagy bismarck :(

Mindegy, majd összehozom valahogy a B testet meg megnézem milyen a nagy löveggel (habár lőtáv is kéne, motor meg utolsónak maradhat).

Áh?!% Hogy a francba hozzak össze 2500 alapxp-t ha semmilyen medált nem kapok?! 2k amit összehoztam nagy nehezen yuugumoval, 130k sebzéssel, 1 killel, 1 cap, 1 cap assist és egy devastation medállal....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hete - 7 éve 2 hete #38372 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
160k és se kill se gyözelem :dry:







Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hete vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #38421 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Eddigi legjobb csatám a North Carolina-val,de sajnos a csapatunk gyenge volt... :( :angry:




Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #38425 Írta: Gabrikovics
Gabrikovics válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az azért röhejes amikor +2 tierbe berak és VIII-as Hiperrel a X-as hajókon gyakorlatilag nem tudok sebezni !!! Minden lövés lepattan :sick:
Ha meg eltalálok valamit akkor meg átmegy rajta . 107 lövésből 22 tiszta találat !!! Agyrém
Az Izumo 30 találat 2921 DMG
Nem akarja a WG behozni a +-1 tier összeállítást ? Néha úgy érzem magam mint a galamb a lövészeten .

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.466 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.