Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
7 éve 10 órája - 7 éve 10 órája #38263 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez így van,mikor azt hiszed nyert csatád van jön ez:a csata 10 percében az ellen rombolója elkezdi foglani a bázisunkat és elvileg azt védő 2 cirkálót kikergeti a capről :sick: már hiába fordultam vissza :angry: túl messze voltam :( a felszólításra hogy véddjék a bázist az volt a válasz:NEGATÍV!!!


Ezek után mit feltételezen az ember :unsure:

És még hozzá tenném hajnalban játszottam :unsure: amikor "elvileg"komolyabb játékosok szoktak lenni.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 10 órája Jaszon által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 órája #38264 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hogy kell ezt a stock Grobe-t használni?! 3 meccset mentem vele, kapitány még elég karcsú, de 4 skill van fent, de eddig nem érzem a hajót, 40k bukó, 100k win. és most mentem egy 57k bukót.



Lőtáv stock, test stock, motor stock, kapitányon manual secondary nincs, felvan zászlózva meg a modulokat, míg akciósak megvettem (egyet nem tudtam eldönteni, hogy main vagy secondary töltésgyorsítót vegyek, de maint vettem meg, a nagyobb ágyúhoz biztos jól jön majd)
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 9 órája #38265 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Édes istenem, úgy érzem amgamat mintha egy Izumoban ülnék, 2 perc alatt töltött fel, emrt feljöttem írni, majd jött a ciklon, frontból nem tudom az iowt sebezni, a végén meg kitorpedóz a zao és a shimakaze, utóbbiba 2k hp-ról levittem 900-ra a hp-ját. Eddig egy vicc ez a hajó. Remélem fullosan jobb lesz, de most löjjek el 50k free xp-t a hajótestre vagy mi?



Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 órája #38266 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Vicc egy nap, alig tudtam sebezni a legtöbb meccsen. Stock Grobe meg nem hozza be eddig a számításaimat, max sebzésem vele eddig 68k, marha nehezen jött össze, gondolom szonárt nem célszerű itt se használni, mint bismarckon.



kliens kidobás miatt kimaradt: 1 bukta és egy győzelem grobe-val.
yuugumo 60k sebzéssel bukta, majd 40-nel győzelem. Yamato győzelme 170k sebzéssel volt, de azt hittem az is bukta lesz a végén. NC ha nem lő citadellát a végén, lett volna még sebzésem...

És rip heti küldi, SEHOGY se tudok 2500 xp-t szerezni. Van valakinek képe arról a festésről?
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 órája #38267 Írta: lordtripitz2
lordtripitz2 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nyugi Grievous a grobe fullosan se lesz jobb. Nem rossz hajó az, de az rng szereti szét szívatni, és nekem is nehéz volt a stockos de szerintem nem kell rááldozni 50k szabad tp-t a hajó testre ki lehet azt szenvedni. Amúgy én kis ágyúval használom mert a 420 nem add annyival többet, mint amit elvesz. Eleve nem egy sniper ágyúja van, azzal meg semmit nem találok el vele, bár lehet engem szivat vele a játék. Tudom hogy nem idevágó ez de gondoltam válaszolok Grievous kérdésére. :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Hellgor70
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 5 órája - 7 éve 5 órája #38269 Írta: Hellgor70
Hellgor70 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Jaszon írta:
És még hozzá tenném hajnalban játszottam :unsure: amikor "elvileg"komolyabb játékosok szoktak lenni.



Én is akkor játszottam :ohmy: csak pár szintel lejebb :unsure: .....
Megnyugodtam. Nem Én keféltem el.... :silly:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 órája Hellgor70 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.423 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.