Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 3 napja - 7 éve 3 napja #38203 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mára enyi elég
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 napja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 napja #38212 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Dühöngő

Tomc írta: Én már röhögök ezen a játékon komolyan. Hogy egy szaros cirkáló távolról kiszopat egy csatahajót.
Mocskos Zao.....19 km ről a salvoja minden lövedéke talál 5 K at sebez és + ba mindig rakja a tüzet legtöbbször kettesével !!
Azon már meg sem lepődök, hogy az első HE ami eltalál az rendszerint gyújt. Persze nekem volt hogy felraktam mindent ami a tüzet elősegíti és 90 HE ből talán egy tűz volt. Egyszerű vagyok azt mondom csaló szarok vannak itt meg eza játék is már egy vicc kategóriába tartozik.


Te az a tipusu ember vagy, akinek tok mindegy mivel jatszik, akkor is vartyogni fog. Ha cirkalo szopat szet amikor csatahajoval vagy az a baj, ha meg forditva akkor meg az. Te vagy nem tudsz jatszani vagy nem tud szorakoztatni, igy inkabb kinszenvedesnek tunik ez a tortenet szamodra. Mar napok ota olvasom az iromanyaidat, igy muszaj voltam reflektalni. Hozzateszem hogy ez a duhongo, tehat akar minden nap rinyalhatsz itt, hisz ez a hely azert van. Tovabbra is olvasgatni fogjuk ha muszaj, de meg mindig kerdes, hogy neked valo-e ez a jatek. :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, Jaszon, jkova62

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Hellgor70
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 napja #38220 Írta: Hellgor70
Hellgor70 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tegnap én is így hagytam abba csak nem volt az a 3 zőőőőd, :cheer: ezért született az irományom.... :S

Am a játék az játék, az hogy kinek mi való??? Szerintem ilyen nincs, a játék(ok) mindenkié, szórakozás.

A gond ott szokott pl NÁLAM kezdődni mikor az egyik oldal felé billen a mérleg nyelve. Szarok rá ha kilőnek ha ugyan azok a feltételeim a játékba mint az ellené. Ok aláírom nem tudok játszani de a csapatom többi tagja sem???? :ohmy:

Azt is hozzá teszem, hogy én csak ezzel az egy játékkal játszom tehát nincs más amin kiélhetném a játékszenvedélyemet. Ez érdekel. Ezért vagyok a játékba "újrakezdő" mert függő vagyok....

Am a több hajós megoldás nem rossz, és ahogy látom sokan ezt csinálják...

vcsaba1968 írta: Mára enyi elég

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 napja - 7 éve 1 napja #38223 Írta: Flaged
Flaged válaszolt a következő témában: Dühöngő

Tomc írta: Egyre jobban felbasz ez az overpen csalás. Köcsög IOWA oldalát küldöm ezzel a szar izumoval és OVERPEN !!!! Nekem már rég halál van olyankor ez meg ott röhög hogy hiába broadside van nem tudom sebezni !!
Azért a találati arány egy vicc. Ennyi overpen meg lepattanó.



Én éppen az ilyen csalások,szivatások miatt hagytam abba a játékot.Érdekes módon a konkurenciánál nincs ilyen.Egyszerűen nem fér a fejembe,hogy a wg miért csinálja ezt.Pedig ez egy jó kis játék lenne,ha nem szivatna folyamatosan az mm és az rng.Ha bírod még idegekkel ,akkor javaslom te is használj csatahajóval is he-t.Én is azzal lövöldöztem már a vége felé kínomban mindenre.Többet érsz vele,mint az ap-vel.A he akkor is sebez,ha a hajó mellé esik.Csatahajóval nagyobb esélyed lesz gyújtogatni a nagyobb kaliber miatt és az nem is fog lepattanni. :-)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 napja Flaged által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 napja #38227 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Dühöngő
Bármilyen ütközés csatahajók között szinte instant halál. Akármilyen szögben értek egymáshoz. Sajnos ezen dolgozhatna a WG, mert sokan direkt arra mennek, hogy így szerezzenek free sebzést. Nem mondom, hogy én nem szoktam ezt kihasználni, de sokszor próbálkoznak ellenem is vele. Még egy rombolóval való ütközés is elég nagy kárt tesz egy csatahajóban, mondjuk olyat már éltem túl párat. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Hellgor70
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 napja - 7 éve 2 napja #38239 Írta: Hellgor70
Hellgor70 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az utolsó mondatod alátámasztására pár fotó.... ;)







BB-64 (52000 tonna) egy ködös májusi napon találkozott a DD-510-el (2000tonna)...

VoiceOfTheVoiceless írta: Bármilyen ütközés csatahajók között szinte instant halál. Akármilyen szögben értek egymáshoz. Sajnos ezen dolgozhatna a WG, mert sokan direkt arra mennek, hogy így szerezzenek free sebzést. Nem mondom, hogy én nem szoktam ezt kihasználni, de sokszor próbálkoznak ellenem is vele. Még egy rombolóval való ütközés is elég nagy kárt tesz egy csatahajóban, mondjuk olyat már éltem túl párat. :D

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 napja Hellgor70 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.477 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.