Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 8 hónapja #42449 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Dühöngő
Udv! Nem szokasom panaszkodni, de az elmult napok csatai utan erosen elgondolkodtam a jatekon es a folytatason. Kezd kisse kiegetni a jatek es ennek ket oka van. Lehet hogy kozhely, de az MM es az RNG, amire gondolok. Ugy erzem a csatak ezzel a ket faktorral a szamomra elfogadhato merteknel jobban befolyasolva vannak, mar a csapatosszeallitas es a talalatok sebzese. Ma Coloradoval 2x kaptam egymas utan T4-es hajot csapattarsnak, termeszetesen az egyikben a 4 DD volt az elso halott nalunk, a vegeredmeny sejtheto. A masikban a 4-es cirkalo es tarsai sullyedtek igen hamar, 2 salvobol 1/1 gyulladok, 3 helyen egek. 4 es 6 talalatom volt 8-10 km-rol ellenseges cirkalo velem parhuzamos oldalaba, sebzes jelentektelen. A Coloradot, ma, nem lehetett leduplazni.

Valami nagyon nem oke, hogy egyre kevesbe erzem azt, hogy a jatekom vagy a jatekteljesitmenyem befolyasolna az egyes osszecsapasokat, mintha elore lezongorazott tortenetek lennenek. A 6-8-10-es, zsinor veresegek VAGY gyozelmi szeriak is erdekesek. Ezt igy hogy?!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42450 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Dühöngő
A változatosság kedvéért ma FPS lag, 7-8 FPS-re zuhant a játék sebessége, a hardverem változatlan. Minden patch után egyre több probléma...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42451 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Dühöngő

BigaC írta: A változatosság kedvéért ma FPS lag, 7-8 FPS-re zuhant a játék sebessége, a hardverem változatlan. Minden patch után egyre több probléma...


Kb. alig birtam belogolni, folyamatos toltes minden feluleten, kepregeny a jatekban... Nos vannak problemak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42452 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Dühöngő

Mydgard írta: Udv! Nem szokasom panaszkodni, de az elmult napok csatai utan erosen elgondolkodtam a jatekon es a folytatason. Kezd kisse kiegetni a jatek es ennek ket oka van. Lehet hogy kozhely, de az MM es az RNG, amire gondolok. Ugy erzem a csatak ezzel a ket faktorral a szamomra elfogadhato merteknel jobban befolyasolva vannak, mar a csapatosszeallitas es a talalatok sebzese. Ma Coloradoval 2x kaptam egymas utan T4-es hajot csapattarsnak, termeszetesen az egyikben a 4 DD volt az elso halott nalunk, a vegeredmeny sejtheto. A masikban a 4-es cirkalo es tarsai sullyedtek igen hamar, 2 salvobol 1/1 gyulladok, 3 helyen egek. 4 es 6 talalatom volt 8-10 km-rol ellenseges cirkalo velem parhuzamos oldalaba, sebzes jelentektelen. A Coloradot, ma, nem lehetett leduplazni.

Valami nagyon nem oke, hogy egyre kevesbe erzem azt, hogy a jatekom vagy a jatekteljesitmenyem befolyasolna az egyes osszecsapasokat, mintha elore lezongorazott tortenetek lennenek. A 6-8-10-es, zsinor veresegek VAGY gyozelmi szeriak is erdekesek. Ezt igy hogy?!

De még néha pár perc és vége a csatának 0:900 akárhány eredménnyel......Engem is ki tud akasztani...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42454 Írta: gszasza00
gszasza00 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Sziasztok!

Eddig csak olvastalak Titeket, de már kezdem teljesen feltolni magam... :pinch:
Nem vagyok jó játékos, csak átlagos, alkalmanként pár órát tolom a szórakozás kedvéért. Egy ideig nagyon élveztem, aztán megjelntek az általam csak "ex-wot játékosnak" nevezett személyek, akik minden vesztes csatát édesanyám altaluk feltételezett multjának emlegetésével, illetve nemi identitásom megkérdőjelezésével fejeztek be. Ez még nem tántorított el.... Aztán közben jöttek-mentek az új balanszok, napokig tartó szopóroller, stat lefele, de még ez sem emelte a kritikus szintre a vérnyomásom. OK, az amatőr elindul CO-OP-ban, az is nyujt "élvezetet".... hittem, amíg ilyen találatokat nem kaptam... Nem csodálom, hogy randomban nem megyek semmire, de még csak élvezni sem tudom, csak feltolom az agyam és amortizálom a klaviatúrát... :angry:



Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 8 hónapja #42455 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
ezért kár 10-es hajot venni


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.469 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.