Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 8 hónapja #42350 Írta: porthosz
porthosz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nos tisztelt szabi

1, ennek szenteltem egy egész kommentet :)
2, szerinted ha nem mondom meg a nevem akkor olyan képet teszek be amin ott a nevem? Ne légy ostoba...
3, Nos épp csatában voltam ahonnan lőttem is a screenshotot, ezért gyorsan kellet irnom.
De természetesen loptam a képet ahogy a következőt is :D




És mivel ezen sincs ott a nevem, természetesen photoshop :D

llw99: én nem utálom a rombolókat és a cirkálókat sem. Az agyatlanokat utálom akik belerohannak a torpedóerdőbe az első pár percben és ezzel az esetek 90%-ban eldöntik a meccs kimenetelét.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #42352 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő

porthosz írta: Nos tisztelt szabi

1, ennek szenteltem egy egész kommentet :)
2, szerinted ha nem mondom meg a nevem akkor olyan képet teszek be amin ott a nevem? Ne légy ostoba...
3, Nos épp csatában voltam ahonnan lőttem is a screenshotot, ezért gyorsan kellet irnom.
De természetesen loptam a képet ahogy a következőt is :D




És mivel ezen sincs ott a nevem, természetesen photoshop :D

llw99: én nem utálom a rombolókat és a cirkálókat sem. Az agyatlanokat utálom akik belerohannak a torpedóerdőbe az első pár percben és ezzel az esetek 90%-ban eldöntik a meccs kimenetelét.



ennek a képnek azt kellene bizonyítania hogy játszol ezzel a játékkal? :lol: egyre nevetségesebbé teszed magad :kiss: ha nekem nem lenne szégyellni valóm már rég elmondtam volna a helyedben azzal hogy továbbra is csak itt szórakozol, küldözgeted ezeket a random képeket csak annyit érsz el hogy egyre többen röhögnek majd rajtad.... :whistle:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja bontottcsirke által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42353 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tisztelt Kapitány Urak! Kértem már, s újfent kérem, hogy ne etessétek a trollt! Ha győzköditek, ha válaszoltok neki, csak azt éritek el vele, amit az első beírásával el akart érni, amikor kavicsot, mit kavicsot, követ hajított a tavunkba: hogy minden róla szóljon... örüljünk, hogy tud olvasni, de ettől még nem nekünk köll olvasnivalót adnunk neki...
Amit most ide írok, azt azért írom csak, hogy akinek esetleg eszébe jutna követni a példáját a csata eleji ácsorgásról: ha T-F-K-st lát saját csapatban, ne tegye! Vagyunk olyan ***-k ui. – én legalábbis –, hogy ha a csata elején ácsorgó csapattársat látunk, odébbtoljuk, ha akkor sem indul el, nos, az már az ő baja...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, Kzoli, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42390 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Azért milyen "érdekes",hogy nekem laggol ez a szar két napja..és most beszéltem egy ukrajnai klántársammal,neki valahogy soha nem laggolt..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42391 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Dühöngő

Mcarthur73 írta: Azért milyen "érdekes",hogy nekem laggol ez a szar két napja..és most beszéltem egy ukrajnai klántársammal,neki valahogy soha nem laggolt..

De lehet nálad is hiba....Pár hete nálam is kínlódott,volt hogy játék elején ki dobott...Mikor vissza tudtam menni már vártak a reportok,hogy afk,bot vagyok.Le futtattam a Malwarebytes nevű progit,talált is pár nem oda illő dolgot.Azóta minden ok.Másnak is ajánlom aki hasonló cipőben jár,egy próbát meg ér....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #42392 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Dühöngő

porthosz írta: Nem tudom mit rugóztok annyira hogy mi a nevem, számít? :D

Tessék itt egy mai screenshot, csak a kedvetekért az első perctől végigjátszottam (na nem mintha számított volna).




Tökéletes vizualizációja annak amiről magyarázok.
Segítek, a játék úgy ért véget, hogy az ellenfél 1 hajót vesztett, mi 11-et csak a cv maradt életben.

Jól látható hogy 4 fogyatékos cirkáló az első pár percben kimúlt, 2 fogyatékos csatahajó elment világot látni engem pedig épp 4-en vesznek célba...

És tudjátok, minden második meccs ilyen. Úgyhogy be kell szereznem egy új könyvet :)


Ertem en hogy mi a problemad, a fantasztikus MM rendszer, ismerjuk az atkait es aldasait, hogy sokszor szinte lehetetlen tenned barmit a gyozelemert, DE ettol fuggetlenul nem gondolom, hogy a "konyvolvasas jatek kozben" lenne a megoldas a problematikara. Ha eleve sok a hulye meg nem kell tetezni is a problemat a performanszoddal, mert ti bevonzatok egymast, a konyvolvasos meg a sik hulye es ennek teljes K.O. es a Duhongo topik felporgese lesz a vege, mint lathato.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja Mydgard által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.435 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.